•   Aralık 9, 2015

Aldatan ünlü kadınlar

Kaan Tangöze’nin eşini Kıvılcım Ural ile aldatmasının yankıları sürerken, olay hakkında yorum yapan pek çok kişinin de bir zamanlar benzer olayları yaşamış olması muhtemel. Hatta ünlülerin bile… Herkes şimdilerde Kıvılcım Ural’ı konuşuyor ama, bir zamanlar aynı şeyi yaşamış veya yaşatmış ünlüler de var… Radikal, bu zamana kadar Türkiye gündemine yasak aşklarıyla gelmiş isimleri derledi. İşte Türkiyenin aldatan ünlü kadınları…

1.feraye

1. FERAYE TANYOLAÇ: Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun evliliği çalkantılı da olsa yıllarca sürdü. Hülya Avşar da aldatma konusuna çok fazla takılmadığını söylüyordu ama en son Kaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç ile Bebek’te bir mekan çıkışında görüntülenmesi üzerine ipler koptu. Hülya Avşar bu kez evliliğini bitirme kararı aldı ve kavgasız gürültüsüz boşandılar. Boşanmanın ardından Kaya Çilingirolu, Feraye Tanyolaç ile evlendi. çiftin şimdi Kaya adında bir de oğulları oldu. Feraya Tanyolaç ismi Türkiye’de adeta bir üçüncü kişi ikonu oldu!

2.HÜLYA

2. HÜLYA AVŞAR: Feraye olayıyla aldatılmayı yaşayan Hülya Avşar, bir zamanların en ünlü aldatma olayında ise bu sefer araya giren kadın konumuna düşmüştü. Tanju Çolak’ın eşi Aysu’nun Hülya ve Tanju’ya zina davası açması Türkiye’deki en sansasyonel olaylardan biriydi.

 

 

 

 

2.ASENA

3. ASENA: İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ile birlikte yaşadığı dönemde onu ünlü oryantal Asena ile aldatmış ve magazin dünyasını sallayan olaylar silsilesi başlamıştı. Topuklardan kurşunlamalara kadar varan olaylar uzun süre gündemden düşmemişti.

 

 

 

 

4.MERVE

4. MERVE OFLAZ: Katıldığı “Var mısın Yok musun” yarışmasının ardından Dominik Cumhuriyeti’ne giden ve Survivor’ın şampiyonu olan Merve Oflaz, Türkiye’ye döndükten sonra gönlünü Selim Sabah’a kaptırdı. Ancak bu sırada Selim Sabah, bir başka Survivor ünlüsü Nadya Zagli ile evliydi…

 

 

5.BERKAY

5. BERKAY: Yakın tarihin en büyük sansasyonlarından biri de Asena-Caner Erkin çiftinin evliliği etrafında döndü. Her ne kadar açıklığa kavuşmamış olsa da lise yıllarından arkadaş oldukları bilinen Asena ve Berkay’ın birlikte çekilmiş fotoğrafları günlerce gündemden düşmemişti. Akmerkez’deki “Bebek bakım odası” uzun süre konuşulmuştu.

 

6.PINAR

6. PINAR ALTUĞ: Pınar Altuğ’un ayrıldığı sevgilisi Tony Teodoridis, askerdeyken aldatıldığını iddia etmişti. İkilinin arasına girdiği iddia edilen Can Tezal’ın Pınar Altuğ hakkındaki açıklamalarının ardından Teodorikis; “Can’ın bütün bunları basınla paylaşmasının tek sebebi, başka birisinin olması. Pınar benden ayrılıp Can’la görüşmediği için, Can böyle bir şey yapmış olabilir. Bence Can’ın da canı yandı” şeklinde açıklamalar yapmıştı. Bir süre sonra Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan ilişkisi yavaş yavaş ortaya çıkmıştı.

7.SİBEL

7. SİBEL CAN: Sibel Can’ın Hakan Ural’la evliliğinin bitmesine neden olan Karahan Çantay, aynı zamanda Türkiye’nin ilk erkek güzeliydi. Sibel Can ve Karahan Çantay ilişkisi bir dönemin en sansasyonel aldatma olayıydı.

 

 

 

8.GÜLŞEN

8. GÜLŞEN: Müzik yapımcısı Erol Köse’nin şirketinden albüm çıkaran Gülşen ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Köse, karısı Ajlan tarafından affedilmişti. İlginçtir Gülşen’in de evliliği de kocasının kendisini aldatması üzerine sona ermişti.

 

 

 

9.DENİZ

9. DENİZ SEKİ:Hüsnü Şenlendirici’nin evliliğinin Türkiye’nin gündemine taşınmasına sebep olan durum da bir aldatma hikayesiydi. Deniz Seki ve ünlü klanetçi Hüsnü Şenlendirici’nin ilişkisi uzun süre gündemden düşmeyenler arasında.

 

 

 

 

 

10.EBRU

10. EBRU ŞALLI: Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör evliliğinde ise araya giren isim Ebru Şallı olmuş, bir döneme damga vuran bu ilişki şimdilerde hatırlanmıyor bile…

11.AYŞE

11. AYŞE ÖZYILMAZEL: Ali Taran’ın kansere yakalanan ve sonrasında vefat eden eşinden ayrılıp evlendiği Ayşe Özyılmazel de yakın tarihin sansasyon yaratan isimleri arasında yer aldı. Bu ilişki Ali Taran’ı pek çok kesimin hedefi haline getirmiş hatta birlikte program yaptıkları Acun Ilıcalı ile aralarının açılmasına bile sebep olmuştu.

12.ÇAĞLA

12. ÇAĞLA ŞIKEL: Çağla Şıkel geçmişte bir defile için gittiği Antalya’da manken Yüksel Ak’ın o tarihlerde evli olduğu Şenol İpek’in telefonuna “Tostumu yedim bekliyorum” yazdığı bir mesaj yollayınca ortalık karışmıştı. Ak ve İpek’in evlilikleri çatırdarken bu olay magazin dünyasında uzun bir süre konuşulmuştu. Tost ise adeta Türkiye’deki aldatma olaylarının resmi yiyeceği, sembolü, ikonu olarak hala hafızalardaki tazeliğini koruyor…