•   Aralık 31, 2015

Bade İşçil’in 3 yıla kadar hapsi isteniyor

Boşanmak üzere olduğu Bade İşçil’in uyuşturucu kullanmakla suçladığı Malkoç Sualp, temiz raporu aldı. İşadamı, savcılığa şikayet ettiği İşçil’in de 3 yıl hapsini istedi.

Foto: Bülten - Bade İşçil oğluyla vakit geçirdi

Foto: Bülten – Bade İşçil oğluyla vakit geçirdi

Bade İşçil ile Malkoç Sualp arasındaki gerginlik iyice tırmandı! İşçil, boşanma ve Azur’la ilgili velayet davası sürerken 26 Kasım 2015’te eşini uyuşturucu kullanmakla suçladı. Bu iddia üzerine 3 ayrı hastaneden uyuşturucu kullanımına dair kan, saç ve idrar testi yaptıran Malkoç Sualp, negatif çıkan sonuçlar ile birlikte soluğu hemen savcılıkta aldı.

Sosyetik işadamı, Bade İşçil hakkında şikayet duyurusunda bulundu. Sualp’in iddiasına göre Bade İşçil, kendisinin uyuşturucu kullandığını iddia ederek çocuğunu görme hakkını engellemek ve boşanma davasını olumsuz etkilemek istedi.

Bade İşçil hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istenebileceği öğrenildi. Sosyetik işadamı, oğlu Azur’u daha fazla görebilmek için yeniden hukuksal yollara başvuracağının da altını çizdi. Bu arada Mart 2013’te tanışıp 2 ay içinde evlenen olaylı çiftin Ağustos 2014’te oğulları Azur dünyaya geldi.