•   Aralık 29, 2015

Ebru Şallı 2016’da evleniyor

Forum Winterfest kapsamında ünlü sunucu Ebru Şallı, Cengiz Abazoğlu ve Rezzan Kiraz biraraya geldi. Kiraz, Şallı’ya 2016’da evleneceği sinyalleri verirken; Şallı da 3. kez çocuk sahibi olmak istediğini açıkladı.

Tarkan ABDULLAHOĞLU/SÖZCÜ

cengizz

Ebru Şallı ve Cengiz Abazoğlu

Ünlü sunucu Ebru Şallı ile moda dünyasının en seçkin isimlerinden Cengiz Abazoğlu, Forum İstanbul sahnesinde moda ve alışveriş tutkunları ile bir araya geldi. Yakın zamanda bir televizyon projesinde yer alacak ikili hem moda hakkında tüyolar verdi hem de pilates yaptı.

Söyleşinin en renkli kısımlarından biri ise, ünlü Astrolog Rezzan Kiraz’ın sürpriz bir şekilde sahneye gelerek, Ebru Şallı ve Cengiz Abazoğlu’na 2016 yılında onları nelerin beklediğini söylemesi oldu. Oğlak burçlarının 2016 yılında hayatlarında büyük değişimler yaşayacağını belirten Rezzan Kiraz, Ebru Şallı’ya hayatında çok farklı bir pencerenin açılabileceğini söyleyerek evlilik sinyalleri verdi.

Enerjisi, güzelliği ve yıllara meydan okuyan fiziği ile herkesin merak ettiği Ebru Şallı, beslenme ve sporun yanı sıra, çocuklarının da enerjisini sürekli yenilediğini söyleyerek “Çocuklarla bir arada olduğum her anım yaşam enerjisiyle doluyor. Çocuklar benim için adeta bir gençlik iksiri. Yeniden çocuk sahibi olmak istiyorum” şeklinde konuştu.