•   Kasım 13, 2014

Erkeklerin nefret ettiği moda trendleri

Siz belki de dünyanın en hoş kadını olduğunuzu düşnüyorsunuz o ugg’ları ayağınıza geçirdiğinizde… Peki ya erkekler buna ne diyor acaba?

 

tulum-310Tulum 

 

Tulum, bu sezonun gözdesi idi. Oldukça rahat olan bu giysiden erkekler pek hazetmiyor çünkü onlara göre feminen bir parça değil. Fazla maskülen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smokin

 

Kadınlar takım ve smokin içinde çok iyi göründüklerini düşünürler ve öyle de görünürler. Fakat erkeklere göre bu onlara ait bir giysidir ve kadınlar daha klasik ve şık giyinmelidir.

 

 

smokin-gladyator-sandalet-71

 

 

Gladyatör sandalet

 

Erkeklere göre oldukça karışık, kapalı ve kalabalık bir stil. Onlar daha sade ve zarif ayakkabıları seviyorlar.

 

 

Şalvar pantolon

 

Vücudunuzun hatlarını belli etmediği ve bol olduğu için erkekler bu model pantolonları da sevmiyorlar… Elbette sadece seksapel açıdan değil, estetik açıdan da erkekler, şalvarın güzel bir giysi olmadığını düşünüyorlar.

 

 

tayt-salvar-71

 

 

Tayt

 

Kadınlar tayt seviyor, erkekler sevmiyor. Çünkü bütün hatlarınızı ortaya çıkarıyor ve gizem kalmıyor. Ayrıca taytı rahatlığından dolayı hemen hemen her kadın giydiğinden, her vücut tipine yakışmadığı da başka bir konu.

 

 

Ugg

 

Ugg’ları ya seversin ya nefret edersin! Ortası yok. Kadınlar için böyle. Erkekler ise kesinlikle nefret ediyor…

 

 

ugg-sonbahar-310

 

 

dolgu-topuk-100Dolgu topuk

 

Dolgu topuklar da erkeklerin sevmediği, sevemediği ayakkabı modellerinin başında geliyor. Çünkü dolgu topuklu ayakkabıların çok kaba göründüğü söyleniyor.