•   Aralık 19, 2015

Fakirlere soyunmam!

Geçtiğimiz aylarda kardeşleriyle birlikte rol aldığı tv şovu için St. Barths’a giden Khloe Kardashian, tatil fotoğraflarını kendi web sitesi ve telefon uygulaması üzerinden paylaştı.

Foto: Sosyal Medya- Khloe Kardashian 2 yılda 25 kilo vermişti.

Foto: Sosyal Medya- Khloe Kardashian 2 yılda 25 kilo vermişti.

Tatil sırasında birbirinden seksi pozlarını Instagram hesabından paylaşan Khloe Kardashian, çıplak fotoğrafını ise en sona bırakıp duyurusunu da yine Instagram hesabından yaptı.

Foto: Sosyal Medya

Foto: Sosyal Medya- Khloe Kardashian, çıplak fotoğraflarının ücretli paylaştı.

Fotoğrafın bir kısmını koyup  “St.Barts tatilinde Joyce Bonelli, Jen Atkin ve onun fotoğrafçı kocası Mike Rosenthal da bizimle birlikteydi. Hazırlıksız bir çekim yapmaya karar verdik. Sonunda bu poz ortaya çıktı.” notunu ekleyerek paylaşayan Khloe’nin fotoğrafının tamamını görmek isteyenler ise uygulamayı paralı olarak telefonundan indirerek ulaşabildi. Kardashian’ın bu tavrı ise  adeta ‘fakirlere soyunmam’ dedirtti.

 

Yıllarca Kardashian ailesinin en çirkin üyesi olduğunu söyleyen Khloe Kardashian, web sitesinde pozu hakkında  “Her ne kadar bedenimi bu şekle sokmak için çok çalışmış olsam da yine de bu poza baktığımda bu cesareti nereden bulduğuma şaşırıyorum” yorumlarını yaptı.