•   Aralık 15, 2015

Güner Özkul babası hakkında yapılan ölüm haberlerine Ölmedi ulan Ölmedi diyerek tepki gösterdi

Güner Özkul geride bıraktığımız günlerde sosyal medyada babası Münir Özkul’un öldüğüne dair yapılan haberlere sert tepki gösterdi. Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden olan Münir Özkul uzun süren bir tedavi görüyor bu sebepten ötürü de hastanede yatıyordu. Ancak sosyal medya geride bıraktığımız gün yeniden Münir Özkul’un öldüğüne dair haberlerle çalkalandı.

Foto: Magazin arşiv Güner Özkul babası hakkında çıkan ölüm haberlerine sert tepki gösterdi

Foto: Magazin arşiv Güner Özkul babası hakkında çıkan ölüm haberlerine sert tepki gösterdi

Sürekli olarak bu tarz haberlerle muhatap kalan kızı Güner Özkul da sonunda patlayarak tepkisini şöyle gösterdi. Son zamanlarda sürekli olarak ” Münir Özkul Öldü” haberleri sosyal medyada dolaşınca kızı Güner Özkul’da duruma el attı ve hesabından ” Ölmedi Ulan Ölmedi ” yazarak isyan etti. Halit Akçatepe’nin kızı Ebru Akçatepe Bozatlı da Güner Özkul’a destek oldu

ZUHAL TOPAL DA SOSYAL MEDYA KURBANI

Sosyal medya hesabından kısa sürede yayılan Münir Özkul oldu iddialarına inanan Zuhal Topal, programına Yeşilçam’ın usta ismini kaybettik deyince olan oldu.  Özür dileyerek söze başlayan Topal, “Programın başında söylemeyi unuttum. Özür diliyorum. Biliyorsunuz Sevgili Münir Özkul’u da kaybettik. Hakkın rahmetine kavuştu. Allah rahmet eylesin. Gani gani rahmet eylesin. Nurlar içerisinde yatsın inşallah. Gerçekten unutulmaz, hafızalarımızda o muhteşem oyunculuğu ile, sevgi dolu gözleri ile, o güzel filmleri ile hatırlanacak” dedi.

 

Zuhal Topal’ın açıklamalarının ardından Güner Özkul, Twitter sayfasına “Babam ölmedi, 3 gündür bunu anlamadıysan yuh olsun Zuhal Topal. İlle kendimi programlara atıp haberleri yalanlamam mı gerekiyor! Ölmedi işte ölmediiii…” notunu düştü.