•   Aralık 3, 2015

Hande Subaşı “şu an çocuk potansiyelim yok” dedi

Başarılı ve güzel oyuncu Hande Subaşı mutlu giden evliliğinde her şeyin yolunda olduğunu söylerken, çocuk hakkında henüz erken olduğunu ‘şuan da kendimi çocuk sahibi olabilecek sorumlulukta ve potansiyelde göremiyorum. Çocuk için daha erken olduğunu düşünüyorum. Belki biraz iş güç yoğunluğundan da kaynaklanıyor’ sözleriyle belirtti.

Foto: Bülten

Foto: Bülten

Can Tursan ile mutlu bir evlilik yaşayan Hande Subaşı, özel hayatı ve çocuk sahibi olmak isteyip istemediğiyle ilgili sorulara ‘Güzel bir evlilik yaşıyorum. Her şey yolunda gidiyor. Ama şuan da kendimi çocuk sahibi olabilecek sorumlulukta ve potansiyelde göremiyorum. Çocuk için daha erken olduğunu düşünüyorum. Belki biraz iş güç yoğunluğundan da kaynaklanıyor. Kendimi kısmet diyerek geçiştiriyorum. Ama ilerleyen zamanlarda tabi ki çocuk istiyorum’ şeklinde konuştu.

MURAT DALKILIÇ ÖNCÜ OLDU

Hande Subaşı ‘Şarkı söylemeyi çok seviyorum ve bu beni mutlu ediyor. İleride de neden bunu yapmadım demek istemiyorum. Bunun için albüm çıkartmak istiyorum.  Bu konuda Murat Dalkılıç öncü oldu ve en büyük destekçim. Bana gönüllü beste yaptı.  Diğer şarkılar da Murat Dalkılıç’tan olur. Ama şu sıralar yoğun bir dönem geçiyorum. Bunun için çalışmalara kısa bir ara vermek durumundayım. Kısa bir süre sonra tekrar albüm ile ilgili çalışmalara başlamayı planlıyorum’ dedi.