•   Kasım 10, 2014

Hangi burç nasıl öpüşür?

İşte burçlara kadın ve erkek ayrımı yaparak öpüşme analizi…

 

Koç erkeği: Öpüşmeye doyamayan Koç erkeği, her zaman en güzel dudaklara sahip seksi kızları aramakla meşguldür.

Koç kadını: Cesaretli ve deli dolu Koç kadını, ilk adımı kendisi atmaya çekinmez. Öpüşmekten büyük haz duyar.

En iyiler: Yay, Akrep, Aslan;

 

Riskliler: Oğlak, Yengeç, Boğa

 

Boğa erkeği: Onun için öpüşmenin içten olması, fanteziden önemlidir. Eğer gerçekten seviyorsa, o zaman Boğa erkeği, tam bir boğaya dönüşür.

Boğa kadını: Boğa kadını bu burcun erkekleriyle kıyaslandığında öpüşme konusunda daha yaratıcıdır. Bazıları öpüşme durumunu adeta hiç yoktan yaratırlar ve tam hedeflerini tuttururlar.

En iyiler: Terazi, Yengeç, Başak;

 

Riskliler: Koç, Yay, Aslan

 

kiss-opusme-erkek-450

 

İkizler erkeği: Genelde çok sakin ve hassas öper, yavaşca dokunur sevgilisinin dudaklarına. Çekici bir havaya bürünmesini çok iyi bilir ve öptüğünde birkaç gün süren bir etki bırakır.

İkizler kadını: Öpüşmeleri erkekleri çıldırtacak biçimdedir. Değişik oyunlarla öpüşmeyi daha ateşli yapmaya çalışır. Böyle bir kadını hangi erkek öpmek istemez?

En iyiler: Balık, Boğa, Başak, Akrep;

 

Riskliler: Kova, İkizler, Yay

 

Yengeç erkeği: Hislerini en iyi öperken ifade eder. Sevdiği kişiyi dudaklarının ve dilinin ateşiyle büyüler.

Yengeç kadını: Öpüşme maratonu yapılsaydı, o, muhakkak birinci olurdu. Onu öperken can sıkıntısından şikayetçi olamayacaksınız, çünkü Yengeç kadınının öpüşmeleri çok şehvetli olur.

En iyiler: Balık, Boğa, Başak, Akrep;

 

Riskliler: Kova, İkizler, Yay

 

opusme-kiss-450

 

Aslan erkeği: Aslan erkeği, öptü mü tam öper. Yani dudaklarındaki bayan kendini heyecandan tamamen onun kollarına teslim edene kadar bırakmaz.

Aslan kadını: Aslan kadını tarafından öpülen erkek, zamanı ve mekanı unutur. Öpüşmek ancak bu kadar mükemmel ve bu kadar ateşli olabilir.

En iyiler: Kova, Yay, Akrep, Terazi;

 

Riskliler: Boğa, Oğlak, Başak

 

Başak erkeği: Aşık Romeo gibi davrandığı söylenemez. Ancak azimli ve tuttuğunu koparan Başak erkeği sevgilisinin nelerden hoşlandığını çabuk keşfeder. O zaman öpücükleri, yıldırım gibi yüreğinize saplanır.

Başak kadını: Bu konuda erkeği tarafından yönlendirilmeye bayılır. Yavaş ve hassas dokunuşlu öpücüklere dayanamaz. Onun için öpüşmek, çok büyük önem taşır. Bu nedenle de hayatında hiçbir öpüşmeyi unutmaz.

En iyiler: Oğlak, Boğa, Balık, Yengeç;

 

Riskliler: Akrep, Aslan, Terazi

 

Terazi erkeği: Kadınları kendine çeken bir büyüye sahip, aynı zamanda bir öpüşme uzmanı. Hassas Terazi erkeği, kendini tamamen öptüğü kadına adar ve onu yaratıcılığıyla her seferinde yeniden şaşırtmayı başarır.

Terazi kadını: Onun için sevişmek bir nevi sınavdır. Çok seçicidir ve herkese hedefin kapısını açmaz. Çok sık öpüşmesinin nedeni belki de kendine yakışan erkeği belirlemek istediği içindir.

En iyiler: Kova, İkizler, Boğa, Aslan;

 

Riskliler: Akrep, Oğlak, Başak

 

opusmek-kiss-cift-450

 

Akrep erkeği: Akrep erkeği tarafından öpülmek ve kendinizden geçmemek mümkün değil. Sevgilisini memnun edebilmek için hiçbir şey esirgemez. Bu arada biraz fazla ileri gittiği de olabilir.

Akrep kadını: Biraz tedirgindir öperken, bir bakarsınız çekingen ve utangaç olur, bir bakarsınız dudaklarınıza vampir gibi yapışır. Cazibesine hiçbir erkek dayanamaz. Adeta büyüler.

En iyiler: Boğa, Koç, Balık, Aslan;

 

Riskliler: İkizler, Terazi, Kova

 

Yay erkeği: Öpüşme sanatını onun kadar iyi bilen yoktur. Açık ve dobra tavırlarıyla öptüğü kadının tam kalbine isabet eder.
Yay kadını: Hep bir öpüşme macerası peşindedir. Hayalindeki erkeği bulduğunda onu şımartmasını çok iyi bilir.

En iyiler: Kova, Terazi, İkizler, Aslan;

 

Riskliler: Başak, Oğlak, Boğa

 

Oğlak erkeği: O, kadını dayanıklı ve hırslı olmasıyla ödüllendirir. Kadının her istediğini yerine getirmek için, elinden geleni yapar.

Oğlak kadını: Bazen biraz canı sıkılmış gibi davranır, fakat bu sadece kontrolünü kaybetmek istemediği içindir. Eğer erkeğine güveniyorsa tam bir seks fırtınası estirir.

En iyiler: Boğa, Balık, Yengeç, Başak;

 

Riskliler: Koç, Yay, Aslan, Akrep

 

Kova erkeği: Bütün sevişme çeşitlerini dener ve en iyi öpüşme şeklini bulmaya çalışır. Çevresinde gördükleri ve duyduklarından çok etkilenir ve her şeyi denemeye hazırdır. Kova erkeğiyle öpüşürken heyecanını kaybetmezsin.

Kova kadını: Bu konuda oldukça yaratıcı ve adeta bir öpüşme uzmanıdır. Sınırsız fantezi ve fikirlere sahiptir.

En iyiler: İkizler, Yay, Koç, Terazi;

 

Riskliler:  Başak, Boğa, Akrep

 

kiss-cayir-71

 

 

Balık erkeği: Onun için öpücük bir yemindir. Eğer aşıksa dudakları adeta romantizm fışkırtır. Bu kadar duygulu olabilmesi için öptüğü kişiye sonsuz güvenmesi gerekir.

Balık kadını: Hayalindeki erkek olunca, kendini tamamen onun dudaklarına bırakır. Başkaları isteklerini kelimelerle ifade ederken, Balıklar bunu en iyi şekilde dudaklarıyla yapar.

En iyiler: Yengeç, Oğlak, Boğa, Başak;

 

Riskliler:  Koç, Yay, Kova, Akrep