•   Aralık 17, 2015

Hülya Avşar setteki kaprisleriyle ilgili açıklama yaptı

“Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan” dizisi ile ekranlarda boy gösteren Hülya Avşar, önceki gün İstinyepark’daydı. İzinli gününü kendisine ayıran Hülya Avşar, bir kafede oturup arkadaşları ile kahve keyfi yaptıktan sonra alışveriş turuna çıktı. Mağazaları dolaştıktan sonra kendisini bekleyen gazeteci ordusunu fark eden Hülya Avşar, muziplik yaptı. Hızla aracına koşmaya başlayan Hülya Avşar, “Tabi aracın önünde yakalayabildiniz beni” deyip kahkahayı patlattı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Hülya Avşar gazetecilere muziplik yaptı

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU – Hülya Avşar gazetecilere muziplik yaptı

Gazetecilerin özledik Hülya Hanım sözlerine, “Vallahi ben de özledim” diye karşılık veren Avşar’a dizinin yapımcı Timur Savcı’nın yasakları hatırlatılınca Avşar, “Yok öyle bir şey. Zaman bulamıyorum sadece” diyerek konuyu geçiştirdi. Hülya Avşar’ın son günlerde dizi setinde kaprisler yapıp sete masaj koltuğu getirttiği haberlerine, “Doğrusunu diyeyim mi? Olay olsun. Onlar ne ki dermişim” dedikten sonra konuya açıklık getirdi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Hülya Avşar'dan kapris açıklaması geldi

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU – Hülya Avşar’dan kapris açıklaması geldi

“Allah aşkına kendini bilen insan için nedir, kendim alırım neden başkasını kullanayım” dedi. ‘Sete masaj koltuğu getirttiniz mi?’ sorusu ısrarla sorulunca Avşar, “Evet Obama’yı da getirttim. Daha neler hayret bir şey. Hiç öyle bir şey yok ben naturel bir insanım hiç öyle bir şey yok” dedi. Zeynep Tan’ı setten kovdurduğu haberlerine de değinen Hülya Avşar, “Kimseyle sorunum yoktu benim. Herkesi seviyorum ben” diye konuştu.

SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU