•   Aralık 10, 2015

Instagram kadınlarının cefakar kocaları

Springfield’in tek ve en iyi gece talk show’u The Mystery Hour, blogger ve Instagrammer’ların eşlerinin dramını ele aldı. Sosyalmedya.co’nun haberine göre, hazırlanan videoda adeta insanların bir daire şeklinde toplanıp sorunlarını anlattıkları seanslar gibi, önce isimlerinden sonra da bulundukları durumdan bahseden Instagram Kocaları, ayrıca bir destek sitesine yönlendiriliyor.

selfie

Birkaç farklı durumu ele alan videoya Jeff’in hikayesi ile başlanıyor. Jeff :”Merhaba, Ben Jeff. Ben bir Instagram kocasıyım. Instagram’daki her sevimli kız benim gibi bir adama sahip. Ve de bir tuğla duvara… ” diye başlıyor sözlerine ve ardından sıra Trey’e geliyor. Trey üzülerek telefonundaki hafızayı yeni fotoğraflar için boşaltmak zorunda olduğunu belirtiyor. Ve içinde bulunduğu durumdan mutlu gibi görünen Nate’in ise “Ben bir Instagram kocasıyım” derken bir yandan gözü seğiriyor.

Jeff konuyla ilgili “Benim işim onun fotoğraflarda güzel gözükmesi” yorumunu yaparken Trey “Ben temel olarak bir insan selfie çubuğuyum.”diyor ve ekliyor: “Geçen yıl başında ona bir selfie çubuğu aldım ve bu nedenle bana kızdı. Çünkü fotoğraf çekmekten sıyrılmaya çalıştığımı düşündü. Tabi ki senin “lanet olası” fotoğraflarını çekmekten kurtulmaya çalışıyorum”

Aviary Photo Editor: Saniyeler içinde eğlenceli fotoğraf yapmanın en basit yolu... Profesyonel filtreleri, yaratıcı çıkartmaları ve çerçeveleri ile fotoğraflarınıza renk katacak!

Jeff özellikle ayaklarının fotoğraflarını çekmeleriyle nedeniyle bir yerlere gitmekte zorlandıklarını vurguluyor. Trey ise “Eskiden yemeklerimiz yerdik şimdi sadece fotoğraflarını çekiyoruz.” diyerek #foodporn’a atıfta bulunuyor.

Buradan tüm Instagram kocalarına çağrı yapıyor ve yalnız olmadıklarını bilmelerini istiyoruz.

http://instagramhusband.com/‘a girerek siz de yardım alabilir, örgütlenebilir ve bu duruma bir son verebilirsiniz!