•   Aralık 31, 2015

İpek Açar’dan duygusal yeni yıl mesajı

Geçtiğimiz nisan ayında hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan’ın 22 yıllık hayat arkadaşı İpek Açar, Instagram sayfasında duygusal bir ‘yeni yıl’ mesaj yayınladı.

kayahan2

‘Kayahan ile ilk tanıştıkları gün çekildikleri fotoğrafı sayfasında paylaşan Açar, altına;

“Tanıştığımız günün fotoğrafı…Başucumuzda durdu 22 yıl, halen de durmakta . Her baktığımızda iyiki biz olmuşuz demek, hissetmek, hatırlamak… Hayatta bize verilen şansa şükretmek, hep şükretmek çünkü malesef herkes bizim kadar şanslı olamıyor sevgide, aşkta. İstemeden, hiç arzu etmeden ayrılsakta, her yılbaşında, her doğum gününde, her gülüşte, her şarkıda, bütün güzel anlarda hala sen varsın yanımızda… Hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yıla… ”
Hayatta en önemli şeylerden birtanesi dost biriktirmek , ne mutlu bize ki varlıklarını hissettiren, güzel anıları hatırlatıp, yüzümüzü güldüren dostlarımız var. Hepinize kattığınız güç ve yaşattığınız güzellikler için sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız. Buradan tüm dostlarımıza ve instagram ailemize sevgiler, çok güzel bir yıl olsun tüm arzularınızın gerçek olduğu.

kayahan

”Tanıştığımız günün fotoğrafı…Başucumuzda durdu 22 yıl, halen de durmakta . Her baktığımızda iyiki biz olmuşuz demek, hissetmek, hatırlamak… Hayatta bize verilen şansa şükretmek, hep şükretmek çünkü malesef herkes bizim kadar şanslı olamıyor sevgide, aşkta. İstemeden, hiç arzu etmeden ayrılsak da, her yılbaşında, her doğum gününde, her gülüşte, her şarkıda, bütün güzel anlarda hala sen varsın yanımızda… Hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yıla…”