•   Aralık 9, 2015

İşte Mali’nin ikizleri

‘İşte Benim Stilim’ adlı yarışma programından elenen ikiz yarışmacılar Aycan ve Nurcan Şencan’ı Mehmet Ali Erbil teselli etti. Şovmen kızları şakalarıyla güldürürken hakkında aşk dedikodusu çıkan programın bir diğer yarışmacısı Nihal Candan da aynı mekana geldi. 

Foto: Mustafa DERYAHAN - Mehmet Ali Erbil İşte Benim Stilim'den elenen ikizlerle

Foto: Mustafa DERYAHAN – Mehmet Ali Erbil İşte Benim Stilim’den elenen ikizlerle

Ekranların fenomen moda yarışması ‘İşte Benim Stilim’in ikiz yarışmacıları Aycan  ve Nurcan kardeşler, geçtiğimiz akşam yarışmadan elendiler. İkizler teselli bulmak için soluğu Cihangir’de bir mekanda aldı.

 

Sabahın ilk ışıklarına kadar mekanda kalan güzellere çapkın şovmen Mehmet Ali Erbil eşlik etti. Aycan ve Şencan ile yan yana oturan Erbil yaptığı şakaları ile kardeşleri güldürüp eğlendirmek için elinden geleni yaptı.

Foto: Mustafa DERYAHAN - Nihal Candan Mehmet Ali Erbil'le tartışmanın eşiğinden döndü

Foto: Mustafa DERYAHAN – Nihal Candan Mehmet Ali Erbil’le tartışmanın eşiğinden döndü

GERGiNLiK YAŞANDI

İlerleyen saatlerde daha önce adı Mehmet Ali Erbil ile anılan ‘İşte Benim Stilim’ programının bir diğer yarışmacısı Nihal Candan da mekana geldi. Keyfi kaçan Erbil, Candan’la göz göze gelmemek için masaların etrafında tur attı. Sert bakışlarla şovmeni takip eden Candan, bir ara Erbil’in koluna yapışıp “Bunun hesabını sorarım” diye bağırdı. Gerginliğin büyümesini istemeyen Erbil, ikizleri de otomobiline alıp Cihangir’den ayrıldı.

SOZCU / Mustafa DERYAHAN