•   Aralık 22, 2015

Jönleri buluşturan gece

 

Ay Yapım imzalı, Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başrollerinde oynadığı ‘Delibal’ filminin gala sonrası eğlencesi Kuruçeşme’deki Members’te oldu. Galanın ardından gece kulübüne ilk gelen isim Ay Yapım’ın sahibi ve gecenin ev sahibi, Kerem Çatay’dı. Türkiye’nin en büyük 3 jönü Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Çağatay Ulusoy’un başta olmak üzere birçok ünlü ismin katıldığı eğlenceye Kıvanç Tatlıtuğ’un Çağatay Ulusoy’un ardından sahneye çıkması damga vurdu.

Fotoğraflar: Emre Çevik- Kıvanç Tatlıtuğ

Fotoğraflar: Emre Çevik- Kıvanç Tatlıtuğ

BEN PARASIYLA İZLERİM

Galaya katılamayan Kıvanç Tatlıtuğ, mekana girmeden öncede habercilerin sorularını yanıtladı. Galaya katılamadığını işleri nedeniyle geç kaldığını dile getiren Kıvanç Tatlıtuğ, “ben filmi izleyemedim. Bir yorum yapamam ama parasıyla gidip izleyeceğim. Gerçekten çok merak ediyorum” dedi.

kıvanç-tatlıtuğ-sli-3

Tatlıtuğ’un güzel sesiyle bilinen Çağatay Ulusoy’un ardından sahneye çıkarak Çağatay’a meydan okuması da geceye damga vurdu. “Uzun İnce Bir Yoldayım” Türkü’sünü söyleyen yakışıklı oyuncu, “sesim kısıktı çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim” deyince mekandaki herkesten büyük alkış aldı.

BENCE ÇOK GÜZEL BİR FİLMDİ

Sinem Kobal’la geceye katılan Kenan İmirzalıoğlu ise, “Ben galaya otoparktan geldim görmediniz. Filmi çok beğendim. Bence çok güzel filmdi” açıklamasında bulundu. Evlenmek için hazırlık yaptığı sevgilisi Sinem Kobal’ın saçlarını boyatması da dikkatlerden kaçmadı.

kenan-imirzalıoğlu-sli

HOCAM TANIMADIN MI BENİ

After parti çıkışı Kuruçeşme’de  Kenan İmirzalıoğlu’nun aracını, o sırada uygulama yapan trafik polisleri durdurdu ve oyuncunun şoförüne evrak sordu. Bulunduğu aracı durduran polislere sinirlenen Kenan İmirzalıoğlu arka camı açarak ”Hocam beni tanımadın mı? Bizi de mi durduruyorsun?” diyerek sitem etti.

barış-falay-sli

GÖZLER HER ŞEYİ ANLATIYOR

Barış Falay after partiye eşi ve Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcı çiftiyle katıldı. Film hakkında düşünceleri sorulan oyuncu, “biz yanlı düşünürüz Çağatay kardeşimiz olduğu için ama gözlerden belli değil mi?” diyerek filmde bol bol ağladığını ifade etti.

SOZCU / Emre ÇEVİK