•   Aralık 19, 2015

Kadınlar ne ister?

Kalbinizde ve aklınızda olan kadını kazanmak veya sevgilinizle, eşinizle bağlarınızı güçlendirmek mi istiyorsunuz? Ama şu ünlü “Kadınlar ne ister?” sorusunun yanıtını bir türlü bulamıyor musunuz? Gerçi bekarlık sultanlıktır ama biraz eğlenceli, çokça da ciddi önerilerimizi dikkate alırsanız belli mi olur, belki işinize yarar ve sağlam bir ilişkinin temeli sayemizde atılır… Buyurun derdinizin dermanı naçizane önerilerimize…
Hazırlayan: Anıl ÇIRPAN – acirpan@sozcu.com.tr

 

ARKADAŞ OLUN

Sevgiliden önce arkadaş olmalısınız. Belki onun ilgi alanlarından hoşlanmıyor olabilirsiniz ama aşık olmuşsanız elbet ortak noktanız da vardır. Bunları düşünün. Onu dinleyip onunla sık sık konuşun, fikirlerinizi paylaşın. Susmak çözüm değildir. Unutmayın, güven veren bir arkadaştan vazgeçilmez ama susan bir sevgili terk edilebilir.

kadınlar-ne-ister-sli-52

 

KARŞINIZDAKİNİ DİNLEYİN

“Ama sen beni artık hiç dinlemiyorsun!” cümlesini bir kere bile duyduysanız, geçmiş olsun, tehlikedesiniz. Kadınlar çok şey istemez, gözlerinin içine bakarak o an anlattığı her ne ise kalbinizi ve aklınızı vererek, eleştirmeden, sakince dinleyin, yeter. Birazcık yeteneğiniz varsa akıllı yorumlar da yaparsanız, işte o zaman ilişkiniz kurtuldu demektir.

GÜLDÜRMEYİ BİLİN

Evet, hayat zor, cebinizde para yok, geçim derdi büyük, 10 yıllık evlisiniz üstelik… Espri yeteneğinizi hatırlayın, eşinize kahkahalar attırdığınız o komiklikleri… Hayata yeniden başlamak için hiç de geç değil, patlatın bir espri, hem sevdiğiniz gülsün hem de siz.

kadınlar-ne-ister-sli-2
SADAKAT

Birlikte olduğunuz kadının en ufak bir sadakatsizliği karşısında ne hissederdiniz? Sizin sadakatsizliğiniz kadına onun milyon kez fazlasını hissettirir. Kadınların duygularıyla asla oynamayın, sadakatsizliği aklınızdan bile geçirmeyin.

PLAN YAPIN

Akşam yemeği dışarıda yiyeceksiniz ve sizin bir fikriniz yok, öyle mi? Ve bu ilk değil… En basit konuda bile plan yapmayan, bir fikri olmayan insanlardan sakın olmayın. Fikriniz yoksa plan yaparken nasıl olsa gelir, yeter ki siz başlayın plan yapmaya.

kadınlar-ne-ister-sli-87GÜÇ VE KORUMA

Her koşul altında güçlü olan kadındır, bunu unutmayın, sizi de cebinden çıkarır. Ancak yine de korunduğunu bilmek ister. Yalnız, kıskanmakla korumayı sakın birbiriyle karıştırmayın. Sevdiğinize özgür olduğunu hissettirin, onu sıkmayın.

SÖZÜNÜZÜ TUTUN

Bir kadını akşam yemek masasında bekletmek mi? Hem de derbi maçı için? Ya yemeye gelmeyeceğinizi haber verin veya futboldan fedakarlık yapın. Ama ne yaparsanız yapın, sözünüzü tutun.

kadınlar-ne-ister-sli

TEMİZLİK ÖNEMLİ

Sizinle buluşmaya gelen kadın ortalama iki saatini temizlik ve bakım için ayırıyorsa siz de yarım saatinizi ayırıp banyo yapın, kötü kokmayın, saçınız başınız, üstünüz temiz olsun.

kadınlar-ne-ister-sli-5

VE EN ÖNEMLİSİ…

Onun bir kraliçe olduğunu unutmayın, sevdiğinizi söylemekten ve göstermekten çekinmeyin…

kadınlar-ne-ister-sli-6