•   Kasım 14, 2014

Kalça eriten çay tarifi

Türk kadınlarının ortak sorunlarından biri de kalça ve basenlerde toplanan yağlardır. Bu bölge ne yazık ki daha zor incelir. Zaman zaman umutsuzluğa kapılır ve kocaman kalçalarımızla yaşamaya alışmaya çalışırız. Bu tavır içerisindeyseniz hemen vazgeçin ve prensipli bir program ile kalça yağlarınızdan kurtulun. 2014 sizin kalçalarınızda dert olan yağlardan kurtulduğunuz yıl olsun.

 

Egzersiz ve diyet programının yanı sıra doğal bitkisel kürlerden destek alabilirsiniz. Bu çay tarifi, kalça ve basen yağlarını eritmeyi hedefliyor. İşte Suna Dumankaya’dan basen ve kalça eriten, selülit ile savaşan doğal çay tarifi, kolay hazırlanıyor. Erişilmesi kolay olan malzemelerle yapacağınız çayı, günde en fazla 3 fincan tüketebilirsiniz.

Hazırlanışı:
Eşit miktarda kuşburnu, rezene, sinameki, papatya, biberiye ve funda yaprağını karıştırıp çay gibi demleyin. Bu çaydan her sabah bir bardak için. Bu etkili karışım hem basen bölgenizin incelmesini sağlayacak hem de bu bölgedeki selülitlerinizi azaltacaktır. Kolay gelsin…