•   Aralık 13, 2015

Kıvanç’ın geniş aile özlemi

UNİCEF Türkiye İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Bir Sen Daha Var’ kampanyası için Forum İstanbul’daki Legoland’de çocuklarla bir araya geldi. Kampanyaya destek verip, çocuklar için www.birsendahavar.gov.tr  adresinden bir milyon imza toplamayı hedefleyen Tatlıtuğ, bunun için bir milyon yüreğe ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Kıvanç sosyal sorumluluk projesinde boy gösterdi

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU – Kıvanç sosyal sorumluluk projesinde boy gösterdi

İnternet adresi üzerinden uygulamalı olarak imza verip, herkesi desteğe çağıran ünlü oyuncu “Engeli olan veya olmayan bütün çocuklarımızın eşit haklara sahip olduğunu söylemek istiyorum. Bütün çocuklarımız birlikte öğrenip birlikte yaşayabilmeliler. Bir sen daha var kampanyası da temel olarak bu alana hizmet etmekte. Engeli olan bütün çocuklarımızın önünde engeli kaldırmaya davet etmekte. Sadece bir tıkla binlerce çocuğun hayatın değiştirmek istiyorsa bizim bir milyon yüreğe ihtiyacımız var. Gelin siz de sözünü verin, birlikte mutlu yaşayalım” dedi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve UNICEF işbirliğiyle yürütülen ‘Bir Sen Daha Var’ kampanyası engeli olan veya olmayan çocukların bir arada yaşayabilecekleri daha kapsayıcı bir toplum amacını hedefliyor.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Kıvanç Tatlıtuğ çok çocuk özlemini dile getirdi

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU – Kıvanç Tatlıtuğ çok çocuk özlemini dile getirdi

BEŞ ÇOCUKLU AİLEDE BÜYÜDÜM

Kıvanç Tatlıtuğ ardandan kampanya yetkilileri ve çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Çocuklar için bir şeyler yapmanın kendisi için büyük bir gurur olduğunu ifade eden oyuncu, 9 yeğeni olduğunu ve çocuk özlemini onlarla giderdiğini anlattı. Kıvanç Tatlıtuğ, ne zaman çocuk sahibi olacağı sorularına “Ben beş çocuklu bir ailede büyüdüm. Biz de gürültü sohbet eksik olmazdı onu inşallah devam ettireceğiz. Benim de 9 tane yeğenim var. Her şeyin zamanı var doğru zamanda ben de çocuk sahibi olmak istiyorum” diye cevaplayıp, kaçamak yanıtlar verdi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Kıvanç Tatlıtuğ minik hayranlarıyla selfie çektirdi

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU – Kıvanç Tatlıtuğ minik hayranlarıyla selfie çektirdi

Bir yıldır ekranlardan uzak kalan oyuncu, önümüzdeki nisan ayında Kerem Çatay’la bir sinema filmi projesine başlayacaklarını 2016 yazında ise yeni dizi projesi için kamera önüne geçeceğini anlatıp “Biliyorsunuz bir anlaşmam var. Yeni dizimizin konusu henüz belli değil üç beş hangi formatta yapacağımız belli” diye konuştu. Kıvanç Tatlıtuğ geçen günlerde sevgilisi Başak Dizer’le gittiği restoranın arka kapısından kepenkleri kapattırıp çıktığı haberleriyle ilgili olarak ise “Hepimiz zaten belli yerlere gidiyoruz, yeri geliyor sabah öğlen karşılaşıyoruz. O gün gazeteci arkadaşlarla üç kez zaten karşılaşmıştım. Zaten ekranda değilim bu şekilde fazla görünmek istemiyorum. Arka kapıdan tatlı tatlı çıkayım istedim” dedi.

SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU