•   Aralık 9, 2015

“Kıvılcım metres oluyor”

Kocası Kaan Tangöze’yi, Kıvılcım Ural’la yaşadığı kaçak ilişki sonrası affettiğini dudağından öperek gösteren Seçkin Piriler’in arkadaşı Meral Kaplan’dan ilginç açıklama. Seçkin Piriler’in yakın arkadaşı Meral Kaplan, Kıvılcım Ural’ın, ‘Kaan’la ilişkimiz 6 yıl önce başladı’ açıklamasından sonra yakın arkadaşının verdiği tepkileri ve ikilinin arasında geçenleri şu sözlerle anlattı.

Foto: Magazin Arşiv- Kaan Tangöze iki kadın arasında...

Foto: Magazin Arşiv- Kaan Tangöze iki kadın arasında…

Piriler’in dostu Meral Kaplan, “Seçkin, Kaan’ı affedemez” diye konuştu. Haberin çıktığı gün Piriler’le evde kahvaltı eden Meral Kaplan, “Evet, Seçkin çıldırdı ama neden? Çünkü aldatıldığını öğrendi, her kadın gibi tepki gösterdi” dedi.

BOŞANMAYI DÜŞÜNMÜYOR

Tangöze’nin, Ural’ın iddiasının aksine beş yıllık eşi Seçkin Piriler’den boşanmayı düşünmediğini de sözlerine ekledi: “Kaan ‘Ben senden vazgeçmek istemiyorum, sen yaşlanacağım kadınsın’ gibi laflar ediyor. Demek bir yandan da diğer tarafı idare etmeye çalışıyor. Her ne olursa olsun, o kız çok ayıp laflar etmiş. 6 senedir birliktelermiş öyle mi? Bence onunla yatıp kalkıyordu, sonradan iş ciddiye bindi. Evlenmeden önce böyle bir beraberlik başladığına göre de kendisi aslında metres oluyor. Seçkin ilk başta ‘Boşanmıyoruz’ falan dedi ama erkekleri öyle kolay affedebilir miyiz? Üstelik kızın babası trafik kazasında öldü. O acının üstüne bir de bu. Seçkin’i durumu beni üzüyor.”