•   Aralık 30, 2015

Kocan Kadar Konuş Galası’na büyük ilgi

Yapımını BKM’i üstlendiği ve yönetmen koltuğuna Kıvanç Baruönü’ün oturduğu Koçan Kadar Konuş Diriliş filmi gala gecesinde izleyici ile bir araya geldi.

Emre ÇEVİK/SÖZCÜ

ezgimola

Foto: Sözcü/ Kocan Kadar Konuş ekibi

Baş rollerde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı filmin galasında biletli izleyicide yerini aldı. Gala gecesine gelen isimler arasında Yılmaz Erdoğan, Ziynet Sali ve Hande Doğandemir gibi birçok sanatçıda yerini aldı.

ic

Foto: Sözcü/ Geceye birçok ünlü isim katıldı

Gala salonuna ilk gelen isim Ziynet Sali oldu. Filmin Birincisini çok beğendiğini söyleyen şarkıcı, filmi merakla beklediğini söyledi. Yeni yılda da sahnede olacağını söyleyen Sali; ”Yılbaşı gecesi 50 kilo ağırlığında elbise giyeceğim” dedi. Sözlerine devam eden şarkıcı aşk var mı sorularına; ”Aşk her zaman var olmadan olur mu” diyerek de şaşırttı.

Filmin ilk gösterimine gelen diğer bir isim de Yılmaz Erdoğan oldu.” Kendi filmimiz diye söylemiyorum biri çok iyiydi o yüzden ikisinin de öyle olduğunu düşünüyorum ve merak ettiğim için de geldim” dedi. ”Filmde Hümeyra ve Nevra Serezli gibi iki tane çınar var onların olması beni çok heyecanlandırıyor” açıklamasını yaptı. 2015 yılın da en çok beğendiği komedi filmi de Düğün Dernek 2 olduğunu söyledi.