•   Aralık 18, 2015

Lerzan Mutlu sert konuştu: Zeka yoksunu, silik kişilik

Lerzan Mutlu, Songül Karlı’nın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara sert bir yanıt verdi. Lerzan Mutlu, kendisine TV’de “Lerzan, Seda Sayan’a benzemek için kendini yırttı” diyen Songül Karlı’ya tazminat davası açmış ve kazanmıştı. Davanın açıldığından bile haberi olmadığını söyleyen Songül Karlı, “Söylediğim sözler hakaret içerikli değildi. Oturmadığım adreslere tebligatlar yapılarak dava sonuçlandırılmış. Haberi ilk duyduğunda şaka ya da magazin dedikodusu zannettim ve oralı olmadım. Dava süreci gizlilikle yürütülmüş, gizlilikle yürütüldüğü için davaya avukat bile yollayamadan hüküm çıkarılmış” dedi.

Foto: Magazin arşiv - Songül Karlı Lerzan Mutlu hakkında konuştu

Foto: Magazin arşiv – Songül Karlı Lerzan Mutlu hakkında konuştu

Lerzan Mutlu’nun paraya ihtiyacı olduğu için araya Demet Akalın’ı koyduğunu ve kendisini sıkıştırdığını söyleyen Songül Karlı şunları dile getirdi;

“BURS VERİYORMUŞ GÖRMEK İSTERİM”

“Lerzan’ın paraya ihtiyacı olduğunu herkes biliyor. O ise televizyona çıkıp, benden kazandığı para ile çocuklara burs vereceğini söylüyor. Kendisine bugün 11 bin 956 TL yolladım. Hayırlı bir işe vesile olduğum için hangi çocuklara burs verilecek öğrenmek, tanışmak istiyorum. Kimseye dava açmadan kendi kazancından birçok çocuk okutan ve bunu bugüne dek söyleme gereği duymayan ben, burs verilecek çocuklarla tanışmak ileride bir sıkıntıları olursa yardım etmek istiyorum.” Şimdi tüm gözler Lerzan Mutlu’ya çevrildi.

Foto: Magazin arşiv - Lerzan Mutlu sert konuştu

Foto: Magazin arşiv – Lerzan Mutlu sert konuştu

LERZAN MUTLU’DAN YANIT GECİKMEDİ

Davayı kazanan Lerzan Mutlu’nun yanıtıysa son derece sert oldu. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Mutlu bakın neler dedi:

lerzan-mutlu-ic

 

Çok komiksin. Bu da son cevabım. Sayemde yalan yanlış haber oldun bu kıyağımı unutma. Sana söylenenle anladığının çok farklı olması çok normal. Çünkü ZEKA ÇOK BAŞKA BİŞEY ALLAHIN BİR LÜTFU! Onu da maalesef sana vermemiş hayatın boyunca kabiliyetsizliğin ve silikliğinden dolayı dekor olmaktan bir tık öteye gidemeyeceksin, hoşçakal