•   Aralık 25, 2015

Magazin kulislerinde bu hafta

Derleyen: Burçak Cürül Öztürk | bozturk@sozcu.com.tr

Bu hafta magazin kulisleri yine çok hareketliydi. Seranay Sarıkaya’nın yıllar önce imzaladığı sözleşme başına dert olurken, Demir Demirkan’ın jet evlilik kararı herkesi şok etti.  Hande Yener’in ise kapattığı hamamda çırılçıplak basılması sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Bu hafta magazin gündeminde mutlu sonlar da vardı. İşte baş döndüren magazin haberleriyle ve kulis dedikodularıyla magazin camiasının öne çıkan haberleri.

Yıllar önce imzaladığı sözleşme başına dert oldu

serenaysarikaya

Serenay Sarıkaya sözleşme imzaladığı Esline Ajans’dan izinsiz dizi ve reklamlarda oynadığı iddiasıyla hakkında 3 bin 500 liralık alacak davası açıldı. Yaşı küçük olduğu için o tarihte yurt dışındaki bir yarışma hakkında bilgi almak için ajansa gittiğini ve güzellik yarışması formlarını imzaladığını belirten Sarıkaya, “Annem ve ben sadece güzellik yarışmasına katılacağım düşüncesiyle bazı evrakları okumadan imzaladık. Aradan 7 yıl geçtikten sonra ajansın komisyon istemesi iyi niyet kurallarına aykırıdır” dedi.

 

Sarmaş dolaş yakalandı

kaya

Kaya Çilingiroğlu adeta tam bir U dönüşü yaparak, ismini bilmediğimiz yeni sevgilisi ile Karaköy sokaklarında gezerken görüntülendi. Sevgilisi sımsıkı Çilingiroğlu’nun elini tutarken flaşlar patlayınca eller bırakıldı ve sarışın bayan bu sefer Çilingiroğlu’nun koluna girdi ve başını eğdi. Aşırı alkollü olan Çilingiroğlu yeni sevgilisi ile fotoğraflarının çekilmesine ilk kez bir tepki göstermeden Karaköy sokakların’da gözden kayboldu.

 

Bir mucize olur tekrar bir araya gelirler diye umuyorduk, ama olmadı… Demirkan lise aşkıyla evlendi

demir-demirkan

Sertab Erener’le 18 yıllık beraberliğini geçen yıl bitiren ünlü müzisyen, sevgilisi Seda İnce’yle evlendi. Demirkan’ın gizlice nikâh yaptığı eşinin hamile olduğu öğrenildi.
Ünlü rock’çı, geçen yıl hayat arkadaşı Sertab Erener’den sürpriz şekilde ayrılmış, lise aşkı Seda İnce’ye dönmüştü. Demirkan’ın ani ayrılık kararını basın bülteniyle duyurması çok tartışılmıştı.

 

Ali Ağaoğlu’nun esmer güzeli

“Adı bende saklı”

12376539_662208790587636_4458147707007214147_n

Ağaoğlu şirketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı, renkli kişiliği ile bilinen Ali Ağaoğlu, esmer bir bayan ile Bebek’te bir mekanda görüntülendi. Yanındaki bayan arkadaşı ile baş başa yemek yiyen ve sohbet eden iş adamı, mekan çıkışında da yine renkli bir açıklama yaptı. Yanındaki esmer bayanı soran gazetecilere Sezen Aksu’nun, “Adı bende saklı” şarkısını hatırlatan Ağaoğlu, milyon TL’lik aracına binerek mekandan ayrıldı.

 

Kaz dağlarının eteklerinde  ‘Mutlu Son’

ceydayeni2

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Kaz Dağları’nda evlendi‘Aşkın Kanunu’ adlı dizinin setinde tanışıp birlikte olmaya başlayan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, Kaz Dağları’nda düzenlenen törenle evlendi. Törende Düvenci’nin nedimeliğini, kızı Melisa yaptı.

 

Bülent Ersoy’un business’daki kemer krizi mahkemelik oldu

bulent-ersoy-sli-21

 

Geride bırakmaya hazırlandığımız yılın Ocak ayında Antalya- İstanbul seferini yapan uçakta emniyet kemerini takmamakta direnen Bülent Ersoy’a dava açıldı. Bülent Ersoy hakkında, geçen ocak ayında Türk Hava Yolları’nın (THY) Antalya- İstanbul seferi sırasında emniyet kemerini bağlamamakta direnip uçuşu geciktirdiği iddiasıyla dava açıldı. Konuyla ilgili daha önce basın toplantısı düzenleyen Bülent Ersoy, olay sırasında hostese ya da yolculara saygısızlık yapmadığını belirtmişti.

 

Malkoç Süalp oğlunu ‘icra’ yoluyla görecek

bade-iscil-sli2

1 yaşındaki oğlu Azur’un uzun zamandır kendisine gösterilmediğini iddia eden Malkoç Sülap, Bade İşçil’i savcılığa şikâyet ettiSüalp, ‘çocuk teslimi emrine muhalefet’ suçunu işlediğini ileri sürdüğü İşçil’in cezalandırılmasını istedi. Savcılık tarafından başlatılan soruşturmada, İşçil’in icra iflas kanununa muhalefet suçu işlediğini ve bu nedenle Süalp’in icra tetkik merciine başvurması gerektiğini kaydetti. Çocuğu icra yoluyla görmekten başka bir yol olmadığını belirten savcılık; icrayı yerine getirmeyen İşçil’in tazyik hapsine çarptırılabileceğini kaydetti.

 

Lerzan Mutlu, Deniz Akkaya’ya patladı

“Vicdanın var mı Deniz Akkaya?”

lerzan-mutlu-sli1

 

Lerzan Mutlu, Beyaz Tv ekranlarındaki Söylemezsem Olmaz isimli programda Deniz Akkaya’ya patladı. Çocuklara yardım topladığı için Deniz Akkaya’nın kendisini eleştirdiğini söyleyen Lerzan Mutlu, “Ben çocuklar için gerekirse dilenirim sen bu vicdandan anlayamazsın, sen hiç çocuklara nasıl yardım edebilirim diye düşündün mü?” diyerek Deniz Akkaya’ya canlı yayında yüklendi. Lerzan Mutlu ayrıca Deniz Akkaya’nın program yaptığı TV8’in patronu Acun Ilıcalı’dan çocuklar için 100 çift ayakkabı istedi.

 

Hande Yener’e hamam şoku! Çırılçıplak basıldı

hande-yener-sli1

Antalya’da tatil yapan ünlü sanatçı Hande Yener, iddiaya göre kaldığı otelin hamam bölümünü kapattı. Hamamın kapatılmasına sinirlenen ve temizliği kontrol etmek isteyen bir müşteri hamama girince iddiaya göre çıplak olan Hande Yener’le karşı karşıya kaldı. Yener’in çığlığı ile neye uğradığını şaşıran müşteri hemen hamam bölümünü terk etti, kapıya güvenlik dikildi.

 

 

 

Sibel Can’ın müstakbel damadı Silivri cezaevinde

melisa-can-ural-sli

 

 

Sanatçı Sibel Can’ın kızı Melisa Can Ural’ın birlikte olduğu genç Silivri Cezaevinde mahkeme tarihini bekliyor. Geçtiğimiz Haziran ayında Sarıyer’de iki arkadaş arasında çıkan kavga, silahlı çatışmaya dönüşmüş birisi  bebek olmak üzere 4 kişi yaralanmıştı.  Olaya karışan şahıslardan  ” Kamer Pirim” şu sıralar tutuklu yargılanmak üzere Silivri cezaevinde yatıyor.

 

Hadise petrol krizi mağduru oldu

CXDjVzDWsAAtEEl

Yılbaşında Azerbaycan’da sahne alacak olan Hadise petrol krizi mağduru oldu. Petrolün ucuzlamasıyla ekonomisi dar boğaza giren, parasının değeri yarı yarıya düşen Azerbaycan’daki kriz, yılbaşı programlarını da etkiledi.