•   Aralık 19, 2015

Magazin kulislerinde bu hafta

Derleyen: Burçak Cürül Öztürk | bozturk@sozcu.com.tr

Bu hafta magazin kulisleri yine çok hareketliydi. Paramparça dizisinden ayrılan Nurgül Yeşilçay haberi ortalığı hareketlendirirken, Tarkan’ın evlenecek iddialarıysa uzun süre magazin gündemini meşgul etti. Hadise’nin Ahmet Kural’la aşk yaşadığı iddialarıysa seksi şarkıcı yalanlayana kadar kendisinden söz ettirmeyi bildi. Biz de böylesine yoğun bir magazin gündeminde gözünüzden kaçan bir şey olmasın istedik ve haftaya damga vuran dedikoduları ve magazin haberlerini sizler için derledik.

Son çare Kenan İmirzalıoğlu 

kenan-imirzalioglu-sli-2

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi kadrosundaki sağlam oyuncular ve harcanan paralarla yeni sezonun en iddialı dizileri arasında gösteriliyordu. Ne var ki dizi başladıktan sonra ortaya çıkan tablo son derece farklı oldu. Ne Hülya Avşar’ın performansı ne de Beren Saat’in diziye en kısa sürede dahil oluyorum açıklamaları dizinin reytingini yükseltmeye bir fayda sağlamadı. Diziyi bu kötü reyting gidişinden kurtaracak ismin Kenan İmirzalıoğlu olacağı iddialarıysa magazin kulislerinde bomba etkisi yarattı.

Magazin gündemine bomba gibi düşmüştü…. 5 yılda bitti

zeynep-casalini-sli

Yaklaşık beş yıl önce sürpriz bir şekilde Bodrum’da nikah masasına oturan Zeynep Casalini bu evliliğini bitirme kararı aldı. Yaptığı evlilikle magazin dünyasına damga vuran Zeynep Casalini, evlendiği Tahsin Berk’ten boşandı.

 

Yılın aşk bombası: Ahu Yağtu ve Birkan Sokullu

ahuyagtug

Cem Yılmaz’la evliliği 2013’te sona eren Ahu Yağtu ile Aslı Enver’den geçen ağustosta boşanan Birkan Sokullu, hafta içi birlikte İstanbul turundaydı. Gecede iki ayrı mekana uğrayan çift, sabaha karşı aynı otomobil içinde görüntülenmekten kaçamadı.

Evlilik teklifi herkesi kıskandırdı…. Yok böyle evlilik teklifi

haberturk

Burcu Kara’nın yönetmen nişanlısı Fırat Parlak ailece çıktıkları tekne gezisinde güzel oyuncuya sürpriz yaptı. Burcu Kara’nın yönetmen nişanlısı Fırat Parlak, güzel oyuncuya aileleriyle çıktıkları tekne turunda evlenme teklif etti.

Türk popunun yaşayan efsanesi Tarkan dünya evine giriyor

tarkan1

Son zamanlarda magazin gündeminde en çok tartışılan soru; “Tarkan evleniyor mu, kiminle evleniyor?” soruları oldu. Dünya çapında ün kazanan Megastar Tarkan’ın, hakkında çıkan dedikodularla ilgili “evlilikle ilgili yorum yok.” sözleri ise kafa karışıklığı yarattı. Tarkan’ın Asia adlı bir kadınla birlikte olduğu ve uzun yıllardır süren bu ilişkinin evlilikle noktalanacağı konuşuluyordu.

‘Kiralık katil tuttu’ beni ondan koruyun dedi ve savcılığa başvurdu

cantanriyar

Televizyoncu Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz ve annesinin kendisini öldürmesi için 500 bin TL’ye kiralık katil tuttuğunu iddia ederek, elindeki itiraf mektubuyla savcılığa başvurdu. 2013’te kendisini “Urfalı Abiyim” diye tanıtan bir kişi tarafından telefonda tehdit edilince savcılığa başvurmuş ancak şahıslar tespit edilememişti.

Arda Turan son noktayı koydu… Burcu Esmersoy’un üzerine bir çizik attı

ardaturann

 

Sosyetik sevgilisi Aslıhan Doğan ile evlilik hazırlıkları yapan Arda Turan’ın sunucu Burcu Esmersoy ile arası bir süredir açıktı. Hatta bir davette karşılaşan ikili, gecede birbirlerini görmezlikten bile gelmişti. Fakat bu kez Arda Turan, Esmersoy ile ilgili son noktayı koydu. Milli futbolcu daha önce Twitter’dan sildiği güzel sunucuyu bu kez Instagram hesabından da çıkardı.

 

Savcı hakkında şok iddia! “Burnun yere sürtsün”

12346402_660739504067898_3837761156195419251_n

Deniz Seki’nin 6 yıl 3 ay hapse mahkûm olduğu dosyada karşısına, kamuoyunun sonradan yakından tanıyacağı iki savcı çıktı. Balyoz soruşturmasını yürüten Bilal Bayraktar’dı diğeri ise MİT mensuplarını hukuksuz şekilde soruşturan ve dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ameliyata gireceği anda MİT müsteşarını ifadeye çağıran Savcı Sadrettin Sarıkaya…

nurgul-yesilcay-sli2

 

Sette öpüşme krizi çıkmıştı… Yeşilçay, ‘bana müsaade’ dedi

Son günlerde magazin kulislerine bomba gibi bir iddia düştü. Konuşulanlar Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya ile dizi setinde bir öpüşme krizi çıktığı yönündeydi. Rolün gereği öpüşmeleri konusunda ısrar eden Yeşilçay, Erkan Petekkaya tarafından “Sen de ne meraklısın öpüşmeye” sözleriyle eleştirilmiş ve bu da olay olmuştu. Olayın dumanı henüz üzerindeyken Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılacağı iddiası ortaya atıldı.

Bu iddia magazin dünyasına bomba gibi düştü

hadise2

Şarkıcı Hadise ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşandığı iddia edilen aşk dedikoduları magazin dünyasına bomba gibi düştü. Hadise, Ahmet Kural ile birlikte Maslak’ta Serdar Bilgili’nin davetinde birlikte eğlendiği iddialarına sert bir şekilde nokta koydu. Aralarında çıkan aşk dedikodularının gerçek olmadığını belirten Hadise, ‘Kesinlikle öyle bir şey yok’ dedi.