•   Kasım 19, 2014

Mavi iddialı, siyah seksi

İç çamaşırı rengi kadınların kişiliğini ele veriyor. İşte renklerle iç çamaşırlarının kadınlar hakkında söyledikleri…

 

ten-rengiYapılan incelemeler ve araştırmalar sonucunda kadınların en çok tercih ettiği bayan sütyen ve iç çamaşır rengi; Ten rengi. Hem rahatlığının hem doğallığın rengi olan Ten Rengi sıradan gözükmesinden çok “Kendime güveniyorum, saklamam gereken birşey yok” imajı verdiği belirlenmiş ve genelde iddialı kadınlar tarafından tercih edildiği görülmüş. Ayrıca transparan dahil her türlü kıyafetle uyumlu olmasından dolayı ten rengi iç çamaşır modelleri düşünüldüğü gibi klasik ve çekicilikten uzak değilmiş. Örneğin Siyah bir tül ile tasarlanan ten rengi iç giyim ürünleri bayanların oldukça çekici ve kendine güvenli hissetmesine yardımcı oluyorlar. Dünyada uzun bir süre daha ten rengi bayan iç çamaşırları hakim olacak gibi gözüküyor.

 

Mavi iç giyim ürünleri ise yeniliğe açık olan karakter yapısını yansıtmakta ve iddialı kadınlar tarafından kullanıldığını göstermekteymiş.

 

Siyah iç çamaşırları, tabii ki asaletin vazgeçilmez temsilcisi. Siyah renk, özgüveni yüksek ve kendini daha seksi hissetmek isteyen kadınların tercihi olarak tanımlanıyor.

 

sutyen-rengi

 

Beyaz iç çamaşırı, bu zamana kadar beyaz renk temizlik ve masumiyetin simgesi olarak gözükmekteydi ancak yapılan araştırmalar tam tersi bir durum ortaya koymuştur, beyaz iç giyim ürünü kullanan kadınların kendilerini daha rahat ifade edebildikleri ve dışa daha dönük karakterler olduğunu ortaya koymuştur.

 

Pembe veya Toz Pembe sütyen ve külotlar ise daha çok ergenlik döneminde tercih ediliyor ve daha sonra kenara atılıyorlarmış. Bunun en büyük sebebi ise pembe renk beyinlerde şirin bir renk olarak algılanıyor. Pembe renk iç giyim ürünleri kullananlar daha nazik ve romantik kişiliklere sahiplermiş.

 

Kırmızı tabii ki çekiciliğin ve aşkın rengi olarak ortaya çıkıyor. Daha çok tutkulu kadınlar tarafından tercih edilen kırmızı kadınların içinde kendilerini en özel hissettikleri renk.