•   Aralık 24, 2015

‘Muhteşem’ kaçamak

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’ oyuncularının aşk kaçamağı yalanlama ile bitti. Kösem Sultan dizisinde ‘Halime Sultan’ karakteriyle ekranlara dönen Aslıhan Gürbüz aynı dizideki ‘Acemi Yeniçeri’ Berk Cankat’la görüntülendi. Önceki akşam Cafe Cake House’de objektiflere takılan Gürbüz ve Cankat’ın samimi halleri dikkatlerden kaçmadı.

Foto: Emre Çevik - Berk Cankat ve Aslıhan Gürbüz birlikte görüntülendi

Foto: Emre Çevik – Berk Cankat ve Aslıhan Gürbüz birlikte görüntülendi

Mekanda iki saat boyunca baş başa oturarak zaman geçiren ikiliden Berk Cankat, muhabirleri fark edince bir hışımla mekandan ayrıldı. Trafik ışıklarında karşıdan karşıya geçerken gazetecilere sitem eden Cankat, Aslıhan Gürbüz’le baş başa yemek yediği sorulunca, “Beşiktaş’ta da mı? Burada magazin olmazdı” dedi.

BİZ AYNI DİZİDE OYNUYORUZ

Berk Cankat gittikten yarım saat sonra mekandan ayrılan Aslıhan Gürbüz, muhabirin hayırlı olsun diyelim mi? Sorusu karşısında ne diyeceğini şaşırdı. “ya yapmayın biz aynı dizi oyuncusuyuz. Az önce diğer dizi arkadaşlarımızda buradaydı. Sonra Berk’le kaldık, siz geç geldiniz” dedi.

Foto: Emre Çevik - Berk Cankat - Aslıhan Gürbüz

Foto: Emre Çevik – Berk Cankat – Aslıhan Gürbüz

Habercilerin iki saattir buradayız sizden başkasını göremedik sözü karşısında ne diyeceğini şaşıran Gürbüz, “ne olur yazmayın öyle, biz arkadaşız” diyerek sözlerini tamamladı. Aslıhan Gürbüz sizi görünce panik yaptım kendime taksi çağırmayı unuttum diyerek gazetecilerden kendisine taksi bulmasını rica etti.  Aslıhan Gürbüz 2011 yılında oyuncu Kerem Kupacı ile dünya evine girip geçtiğimiz yıl yollarını ayrılmıştı.

SOZCU / Emre ÇEVİK