•   Aralık 11, 2015

Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim’den ayrılıyor mu?

İşte Benim Stilim yarışmasının jüri üyesi modacı Nur Yerlitaş ile yapımcı Caner Erdem arasında yaşanan gerginlik projeyi çıkmaza soktu.

Çalışma şartlarından bunalan ve gece yarılarına kadar süren çekimlerin erken saatlerde bitirilmesini isteyen Nur Yerlitaş ile yapımcı Caner Erdem arasında tartışma çıktı. Yerlitaş programı bırakma kararı alıp stüdyodan ayrılınca, yaşanan gerginliğin son bulması için İvana Sert ve Uğurkan Erez devreye girdiyse de başarılı olamadılar.

İŞTEKAPAK

Foto: Arşiv/İşte Benim Stilim yarışmasının jüri üyeleri

SABAHA KADAR İKNA ÇALIŞMASI

 

Yapılan tüm ikna çabalarına rağmen Nur Yerlitaş kararını değiştirmedi. Üstelik programdan ayrılan tek isim de o olmadı. İşte Benim Stilim yarışma programının diğer başarılı jüri üyelerinden Kemal Doğulu da yarışmanın jüri üyeliğini bıraktığını açıkladı. Yarışmanın yapımcılığını yürüten Production House tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

“1,5 yıldır İşte Benim Stilim programında jüri üyeliğimizi yapan Sayın Nur Yerlitaş’la çok yoğun bir tempoda çalışmaktayız. Kendisi her zaman gerek renkli kişiliği gerek işine olan bağlılığı ve duayen moda bilgisiyle programımızı sırtlamış ve başarısında çok büyük katkıda bulunmuştur. İşte Benim Stilim All Star’ın 25 Aralık Cuma büyük finali ardından Sayın Nur Yerlitaş ile karşılıklı anlaşarak kendisini kısa bir süre tatile gönderiyoruz. Ancak dilediği zaman kapılarımız kendisine hem İşte Benim Stilim hem de yapacağımız diğer projelerimiz için sonuna kadar açıktır.Kısa ayrılığımız tamamen dostane duygular karşılıklı saygı ve sevgi ile gerçekleşmiştir. Aynı şekilde yine programıza büyük katkı ve emekte bulunan jüri üyemiz Sayın Kemal Doğulu ile de bir süreliğine ayrılıyoruz. Her ikisine de teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her daim ailemizin birer ferdi olduklarını saygı ile bildiririz