•   Aralık 14, 2015

Nur Yerlitaş’ın yerine bakın hangi isim geliyor

Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun jüri üyeliğinden istifa ettiği İşte Benim Stilim yarışmasında, jürinin yeni isimleri belli oldu.  Ekranların ilgi gören yarışma programlarından İşte Benim Stilim, geride bıraktığımız günlerde istifa haberleriyle sarsılmıştı.

Foto: Sosyal medya - Neslihan Yargıcı, Nur Yerlitaş'ın gidişi sonrası düşünülen isim

Foto: Sosyal medya – Neslihan Yargıcı, Nur Yerlitaş’ın gidişi sonrası düşünülen isim

Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun bir anda istifa vererek ayrıldığı programın devam edip etmeyeceği ve bu isimlerin yerine kimlerin geleceği tartışılırken yeni isimler hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, jüri üyeliğinden istifa eden Nur Yerlitaş’ın yerine Neslihan Yargıcı Kemal Doğulu’nun yerine ise Hakan Akkaya’nın getirileceği söylendi.

NUR YERLİTAŞ’IN AYRILIK NEDENİ

Televizyon kulislerinde bu ayrılığın perde arkasına dair iddialar ise ilginç. Nur Yerlitaş’ın yeni dönemde ünlülerin yarışacağı programda jüri üyeliği yapmak için teklif edilen ücreti beğenmediği ifade ediliyor. Ancak ayrılığın asıl olarak yapımcı şirketin, Nur Yerlitaş’ın oynadığı reklamlardan yüzde 20 pay istemesi olduğu da iddialar arasında. Bu teklifi Nur Yerlitaş’ın kabul etmediği, bu nedenle ayrıldığı belirtiliyor.