•   Aralık 11, 2015

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır set dışında da birlikte olmaya başlamış

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde karı kocayı canlandıran Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır arasında aşk başladığı iddia ediliyor. Son yıllarda sıkça rastlanan senaryo aşklarına bir yenisi daha eklendi. ATV’de ekrana gelen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da evli çifti canlandıran Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın dizi aşkı gerçek oldu.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca birlikte görüntülendi

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU – Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca birlikte görüntülendi

Dizide mafya lideri ‘Hızır Çakırbeyli’ karakterini canlandıran Kaynarca’nın gönlünü rol arkadaşı Deniz Çakır’a kaptırdığı iddia edildi. Dizide mafya lideri ‘Hızır Çakırbeyli’nin eşini oynayan Deniz Çakır, önceki gün Bebek’te oturan Kaynarca’nın evinin yakınlarında objektiflere takıldı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Deniz Çakır magazin muhabirlerinden kaçtı

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU – Deniz Çakır magazin muhabirlerinden kaçtı

ELE ELE TUTUŞTULAR İDDİASI

Dizide karı kocayı oynayan ikili bir süredir gerçek hayatta yakınlaşıp aşk yaşamaya başladıktan sonra geçen Pazar günü Bebek Oteli’nin kafesinde görüldü. Kaynarca’nın Bebek’teki evinin sokağında el ele tutuştukları iddia edilen ikilinin önceki gün yine bir araya geldikleri de iddialar arasında.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca birlikte yemek yedi

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU – Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca birlikte yemek yedi

Bebek sırtlarındaki evde sabahlayan ikiliden Kaynarca erkenden setin yolunu tutarken, Deniz Çakır ise önce kuaföre gitti, ardından bir mücevher mağazasında takıları inceledi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Deniz Çakır çevirdiği taksiyle gazetecilerin yanından ayrıldı

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU – Deniz Çakır çevirdiği taksiyle gazetecilerin yanından ayrıldı

Bu sırada fotoğraflarının çekilmesiyle hayli tedirginlik yaşayan Deniz Çakır, derin göğüs dekolteli elbisesiyle tüm bakışları üzerine çekti. Görüntülenmekten rahatsız olan Deniz Çakır bir taksi çevirerek gazetecilerin yanından ayrıldı.

SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU