•   Aralık 10, 2015

Ruslarla aramızı Cem düzeltecek

Komedyen Cem Yılmaz’ın ağabeyi, Can Yılmaz yeni yaşını Etiler Maria’s Restoran’da düzenlenen partide kutladı. Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’ın doğum gününe Şener Şen, Zafer Algöz ve Ozan Güven gibi isimler katıldı. Keyifli geçen doğum günü partisinden ilk olarak usta oyuncu Şener Şen ayrıldı. Cem Yılmaz mekandan Ozan Güven ve Zafer Algöz ile çıkarken yaptığı espriler ile kahkahalar havada uçuştu.

 

Foto: Emre Çevik - Cem Yılmaz ağabeyinin doğum gününü kutladı

Foto: Emre Çevik – Cem Yılmaz ağabeyinin doğum gününü kutladı

Gazetecilerin doğum günü ile ilgili sorularına Güven’e dönerek, “Yeni bir proje var” diyerek espri yaptı. Komedyen, daha sonra kendisi ile selfie çektirmek isteyen bir çifti yanına alarak, “Çekin arkadaşlar, en iyi selfie bu kendinizi onlardan istersiniz” dedi.

Foto: Emre ÇEVİK - Cem Yılmaz hayranlarının selfie isteğini geri çevirmedi

Foto: Emre ÇEVİK – Cem Yılmaz hayranlarının selfie isteğini geri çevirmedi

DİPLOMASI ATAĞI GÜLDÜRDÜ!

Geçtiğimiz hafta sonu beş Rus güzelle yakalanan Yılmaz, birkaç hafta önce görüntülendiği ve Felsefe öğretmeni oldukları öğrenilen iki esmer güzelin içinde olduğu minibüse Ozan Güven ile bindi.

Foto: Emre ÇEVİK - Cem Yılmaz geceden minibüsüyle ayrıldı

Foto: Emre ÇEVİK – Cem Yılmaz geceden minibüsüyle ayrıldı

Gazetecilerin Rus güzeller ile ilgili olarak, “Diplomasi atağı yaptığınız söyleniyor” sorusu karşısında şaşkınlık yaşayan komedyen, Ozan Güven ve Zafer Algöz’e dönerek kahkaha eşliğinde oradan ayrıldılar.

Foto: Emre ÇEVİK - Gecenin konukları arasında Zafer Algöz de vardı

Foto: Emre ÇEVİK – Gecenin konukları arasında Zafer Algöz de vardı

SOZCU / Emre ÇEVİK