•   Aralık 21, 2015

Saba Tümer: Orgazm olarak doğuracağım

Saba Tümer verdiği röportajda medyada kadın olmanın zorluğundan, doğuma kadar ilginç başlıklar verdi. Başarılı sunumuyla olduğu kadar kahkahalarıyla da dikkatleri üzerine çeken Saba Tümer, Milliyet’e verdiği röportajda ilginç şeylerden bahsetti. Erkek camiası olduğunu söylediği medyada dişiliğinin unuttuğundan dert yanan Saba Tümer, bunu geri kazanmak adına eğitimler alıyormuş.

 

saba-tümer--sli-

Foto: Bülten – Saba Tümer röportajında ilginç detaylar verdi

Saba Tümer katıldığı eğitimlerle ilgili olarak, “İçimdeki dişi ile erili evlendirme seminerleri bunlar. Eğitildim, adama adamlığını hissettiriyorum artık.” İfadelerini kullanıyor. Tümer doğumla ilgili olaraksa ilginç saptamalarda bulunmuş: “Ben arı değilim, çocuğun baba figürü olmalı, erkek sahip çıkmalı çocuğa. Bir de gereğinden fazla sorumluluk sahibiyim. Çocuk büyük sorumluluk, bu sorumluluğu almayı bana hissettirecek bir adam da çıkmadı karşıma. Kadın, erkek ve çocuğun ilişkisi daha döllenme anında başlıyor. Son gittiğim öğretide orgazm doğumu öğrendim. Bu doğum diyor ki: Dünyaya acı çekerek, ağlayarak geliyoruz ve bütün hayat da öyle geçiyor. Hayat öyle bir şey değil ki diyor, kadın orgazm olarak çocuğunu doğuruyor. Doğurursam ben de böyle bir doğum istiyorum. Mutlu bir çocuk getirmek istiyorum dünyaya. Orgazm doğumda, çocuğun plesentası 48 saat kesilmiyor. Baba ve anne çocuğa o sevgiyi vermeye devam ediyorlar, ayrılmıyorlar.

İÇİMDEKİ DİŞİ UYANDI

En son yani beş altı ay önce yaşadığım birliktelik çok farklı ve özeldi. İlk defa bu kadar eril birisi hayatıma girdi. Tam erkek enerjisi, bana olması gereken şeydi. İçimde uyuyan dişiyi uyandırdı. Bir baktım ben sonsuz bir itaat içindeyim, bayağı terbiye ediliyorum. Çok iyi geldi gerçekten, hayatımın en güzel, en keyif aldığım, bana en çok şeyi öğreten birlikteliğimdi”