•   Aralık 4, 2015

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze dudak dudağa

Geçtiğimiz hafta Kıvılcım Ural’la dudak dudağa öpüşürken objektiflere yakalanan Kaan Tangöze,önceki akşam Zorlu AVM’de 5 yıllık eşi Seçkin Piriler’le görüntülendi. Oğlu Hakan ve 5 yıllık eşi Seçkin Piriler ile birlikte bir kafede sohbet ederken görüntülenen Tangöze’nin keyifli hali dikkatlerden kaçmadı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

 

İhanet sonrası boşanacakları konuşulan çiftin mutlu aile saadeti objektiflere böyle yansıdı. İhanet sonrası yaptığı “şoktayım, Kaan Turnede,dönünce bu konuyu aramızda konuşup halledeceğiz” açıklamasıyla dikkat çeken Seçkin Piriler’in eşini affettiği ortaya çıktı. Oturdukları kafede dudak dudağa öpüşürken objektiflere görüntülenen Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken ünlü şarkıcı Kaan tangöze kendisine yöneltilen ihanet ve barışma ile ilgili sorulara ise ;”bu konular hakkında konuşmak istemiyorum” dedi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Yaklaşık 6 aydır Kıvılcım Ural’La birlikte olduğu iddia edilen Kaan Tangöze’nin eşine dönmesi, sevgilisi Ural tarafından nasıl bir etki yapacağı merak konusu oldu.

SOZCU / Mustafa KIZGINYÜREK