•   Aralık 8, 2015

“Seçkin yasak aşkı biliyordu”

Evlilik bitiren kadın olarak magazin gündeminde anılmaya başlayan Kıvılcım Ural, sessizliğini bozdu ve konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bundan iki hafta önce Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze, yabancı bir kadınla son derece samimi bir şekilde görüntülenmiş. İhanet görüntüleri magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.

Foto: Magazin arşiv

Foto: Magazin arşiv

Görüntülerden sonra herkes Tangöze’nin yuvasını yıkan kadını merak etmeye başlamış bu ismin Kıvılcım Ural olduğu ortaya çıkmıştı. İkili hakkında çıkan haberler ilişkinin 6 aydır sürdüğünü ve konserlerde bile birbirlerinden ayrılmadıklarını yazmıştı. Tüm bu haberlerden sonra Seçkin Piriler’in tavrı ilişkisini bitirmemek yönünde oldu ve kocasıyla dudak dudağa çekilmiş fotoğraflarla da Kıvılcım Ural’a göndermede bulundu.

Foto: Sosyal medya

Foto: Sosyal medya

URAL SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Belki de bu fotoğraflardan sonra konuşmaya karar veren Kıvılcım Ural çarpıcı açıklamalar yaptı. Çıkan haberlerde ilişkinin 6 aylık bir macera gibi gösterildiğini söyleyen Ural, “Onlar 2010’da evlendi, biz evlenmelerinden bir yıl önce beraber olmaya başlamıştık” diyerek topu Seçkin Piriler’e attı. Kıvılcım Ural, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizimki uzun zamandır devam eden bir hikaye. Karşı taraf da (Seçkin Piriler) bu aşkın yıllardır sürdüğünü biliyor. Ama ortaya çıkınca bir anda atağa geçti işte. İlişkimizi saklayacak olsaydık Asmalımescit’e gitmezdik. Bizim basına yansıyan öpüşme fotoğrafımız da yeni değil, Kaan’ın Zorlu PSM’deki solo albüm konserinin olduğu gece çekildi. Ortaya çıkması da bizi etkilemedi. Karşı tarafın kafası karışık, boşanmayı bir istiyor, bir istemiyor. Bakalım.

Foto: Magazin arşiv

Foto: Magazin arşiv

SEÇKİN’İN ÖPÜCÜĞÜ ZORAKİ

Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler’in geçen hafta bir AVM’de eşi Kaan Tangöze’yi öperken çekilen fotoğraflarıyla ilgili şöyle dedi: “Zoraki bir şey olduğu ortada, görünen köy kılavuz istemez. Bizim haberimizin çıkmasının hemen ardından böyle bir fotoğraf vermesi talihsizlik.”

 

SÖZCÜ- ŞIK HAYAT’ı sosyal medyadan takip etmek için TIKLAYIN

https://www.facebook.com/sozcuhayat/

https://twitter.com/SozcuHayat