•   Aralık 23, 2015

Sibel Can’ın müstakbel damadı Silivri cezaevinde

Sanatçı Sibel Can’ın kızı Melisa Can Ural’ın birlikte olduğu genç Silivri Cezaevinde mahkeme tarihini bekliyor. Geçtiğimiz Haziran ayında Sarıyer’de iki arkadaş arasında çıkan kavga, silahlı çatışmaya dönüşmüş birisi  bebek olmak üzere 4 kişi yaralanmıştı.  Olaya karışan şahıslardan  ” Kamer Pirim” şu sıralar tutuklu yargılanmak üzere Silivri cezaevinde yatıyor.

Foto: Sosyal Medya - Melisa Can Ural ve erkek arkadaşı

Foto: Sosyal Medya – Melisa Can Ural ve erkek arkadaşı

MELİSA CAN URAL HAPİS YOLU GÖZLÜYOR

Altı aydır cezaevinde bulunan Kamer Pirim’in yolunu gözleyen kişiyse, ünlü şarkıcı Sibel Can ve Hakan Ural’ın kızı Melisa Can Ural. Yaklaşık iki yıldır birliktelikleri olan, Melisa Can Ural ile Kamer Pirim’in arasına demir parmaklıklar girdi. Herkesten sır gibi sakladıkları aşklarını Şık Hayat ortaya çıkardı.

Foto: Sosyal medya - Melisa Can Ural genç adamla birlikte

Foto: Sosyal medya – Melisa Can Ural genç adamla birlikte

Melisa Can Ural, Kamer Pirim’in abisi M.Pirim’in sosyal medyada kardeşiyle çekilmiş fotoğrafının altına aşkını ve özlemini gösteren yorumlarıyla dikkat çekti.  Şubat ayında ilk duruşmasına çıkacak olan Pirim birbirleriyle Kamer Pirim’in abisi M.pirim  aracılığı ile  haberleşiyor ve  iki aşık kavuşmak için gün sayıyor. Sibel can ve Hakan Ural’ın bu aşka karışıp karışmadığı merak konusu.

Foto: Sosyal medya - Melisa Can Ural sevgilisine kalp göndermiş

Foto: Sosyal medya – Melisa Can Ural sevgilisine kalp göndermiş

SOZCU / Emre ÇEVİK