BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 - Tüm hakları Estetik Yayıncılık A.Ş.’ye aittir.

Galeri 12:52 28 Ağustos 2015

Sonbaharın gözdeleri…

Düz ayakkabı: Geçtiğimiz günlerde bu sezon kapalı, düz ayakkabıların çok ama çok moda olacağını söylemiştik. Henüz sonbahar için bir ayakkabı almadıysanız seçiminizi düz ayakkabılardan yana yapabilirsiniz.

Triko elbise: Sonbaharın vazgeçilmez parçası trikolar. Bu sonbahar ekstra şıklık yakalamak isterseniz dolabınızda triko elbiselere yer açmalasınız.

İnce-uzun kaban: Yerlere kadar uzanan ince kaban görünümlü parçalar sonbaharın gözdesi. Bu şık parçalar için pastel tonlarını tercih edebilirsiniz.

Bootie: Geçtiğimiz sezonun gözdesi bootiler bu sene de oldukça moda. Özellikle mini etekler ve mini şortlarla nefis kombinler yaratabilirsiniz.

Deri Ceket: Sezonun olmazsa olmazlarından deri ceket, bu sezon da çok moda. Deri ceketsiz bir sonbahar akşamı düşünemiyoruz...

"Üstüme giyecek hiçbir şeyim yok" dediğimiz, o ara mevsim için çok az bir zaman kaldı. Sonbaharda ne giyeceğinizi bilmiyorsanız yeni mevsime kolaylıkla geçiş yapabileceğiniz, olmazsa olmaz parçalara dolabınızda yer açın.

Eyerli çanta: Bu sezon çantaların gözdesi eyerli çantalar. Eyerli çanta da nedir diyenler için; eyer kayışı gibi bir kayış üzerine tasarlanmış el ya da omuz çantası olarak kullanılabilen çantalar.

Son Dakika Haberleri