•   Aralık 17, 2015

Tuba Ünsal kızının doğumuyla ilgili bir yazı paylaştı

Erdinç YAPAN / SOZCU

Tuba Ünsal, beş yaşına giren kızıyla ilgili keyifli bir yazı kaleme aldı. Annelik duygusunu yaşayan her kadının o anla ilgili hissettiği çok özel şeyler vardır. Kimileri bu duyguları içinde yaşamayı tercih ederken kimi isimler de Tuba Ünsal gibi o an yaşadığı duyguları beş yılın sonunda kaleme alarak sosyal medya hesabından paylaşmayı tercih eder. İşte Tuba Ünsal’ın kaleminden kızı Sare’nin doğumunda yaşadıkları:

Foto: Sosyal medya - Tuba Ünsal kızı Sare'nin doğum gününü kutladı

Foto: Sosyal medya – Tuba Ünsal kızı Sare’nin doğum gününü kutladı

“Beş sene olmuş… Doğumdan sonra kucağıma verdiler… Ben şoktayım… Öyle kucağa alır almaz bir ağlama hali de yok… Şaşkınım… Korkuyorum… Baba dahil annemler, teyzemler beni odada onunla bırakıp eve geri döndüler… Türkiye gibi bebek kuveze alınır, ihtiyaç halinde getirilir ben de dinlenirim diye düşündüler heralde… Kucağımda kıyma paketi gibi duruyordu. Bütün gece baş başa kaldık… Korkudan çenem titriyordu…

Foto: Sosyal Medya - Tuba Ünsal'dan annelikle ilgili paylaşım

Foto: Sosyal Medya – Tuba Ünsal’dan annelikle ilgili paylaşım

Emzirmeye çalıştım… Sevmeye çalıştım… İşte o akşam kaderimiz çizilmiş… İkimiz anne kız hayatımıza kimse olmadan devam ettik… Şimdi kocaman bir aileyiz… Çok mutluyuz… Hayatımda yaptığım en güzel, en tatlı, en iyi şey… İlk gözağrım cücem 5 yaşında.