•   Aralık 31, 2015

Sosyal medyada ünlülerin kar ve yeni yıl paylaşımları

Yılın son günü… Türkiye, Yılbaşı gecesine yakışacak şekilde bembeyaz. Dün kar İstanbul’da yüzünü göstermeye başladı. Tabii İstanbul sokakları gibi, Instagram paylaşımları da bembeyaz oldu. Ünlü isimler birer birer kar ve yeni yıl paylaşımları yapıyor.

Bu yıl anneliği tadan Petek Dinçöz, 2015’in en güzel anının doğum yaptığı an olduğunu paylaştı. Fotoğraflarda makyajlı olduğu görülen Dinçöz şaşırttı.

petekic

Doğum anını paylaşan Dinçöz; ”2015 in en mutlu anı benim için Aslanı ilk gördüğüm an!!! Rabbime şükürler olsun isteyen herkese nasip etsin.” notunu düştü.

Gülben Ergen çocuklarıyla, akşam yemeğini yerken çektiği fotoğrafa;

gülben

”Bir varmış bir yokmuş… Ömür boyu şükür etsem bu hazzın karşılığı yokmuş…” notunu düştü.

Noel anne kıyafeti giyen cicişler, yeni yıl mesajlarını paylaştı.

ciciş

Esra-Ceyda Ersoy: ”2015’in son gününden günaydın❤️🎄❤️🎄❤️ 2016 bütün kalbi temizlere mutluluk, huzur, sağlık, aşk ve bol para getirsin…”

Ünlü sanatçı Gülşen, kar fotoğrafı olarak, geçmişteki bir fotoğrafını paylaştı.

gülşen

Ablasıyla çekilmiş fotoğrafını paylaşan Gülşen; ”Ablam ve ben. Kar yağıp, okullar tatil olunca” notuyla paylaştı.

ebru şallı

Ebru Şallı: ”Karda yürümek güzeldir. Neresi olduğu önemli değildir.”

helin

Helin Avşar: ”Hohhohoooo #2015 e bir kahve içiyorum #2016 seni sabirsizlikla bekliyorum 🙏 bu sene hepimize once sağlık enerji bol kazanç ve sevdiklerimizle kahkahalarımızın hiç susmadığı bir sene olsun tabii ki AŞK’da olsun 😂🙏💜 her geçen gün bir öncekine fark atsın 🙏👯👯👯👯👯 çoookkk gülelim bu sene yahu 🙏 ve ve tabii ki en önemlisi Dilerim ki bu sene ülkemizde barış, huzur ve mutluluğun bolca yaşandığı bir yıl ve yıllarımız olur”

şahan

En farklı paylaşım ünlü komedyen Şahan Gökbakar’dan geldi.

Şömine başında poz veren Gökbakar; “Hahahha her kis ozellikle karli gunlerde, sominemde balya balya dolar yakarim.. Hahahahha bir aile gelenegi bu.. Ufak seylerden keyif almayi bileceksin hahahhaha! Farkli olmayi, hayata sofistike yaklasmayi kendime mihenk tasi edinmisimdir. Hahaha Bu zenginligin verdigi simariklik mii…??? Evet dibine kadar…hahahahhahaha kendimi sımartmaya bayilirim..ahahhaha yasamayi seviyorum:)” Polatim aldigim en sacma yilbasi tebrigini yine sen hazirlamissin.. Bana ufak bir instaskec bile yaptirdi:)) iyi yillar..” notunu düştü.

gupse

Gupse Özay: Bir İzmirli olarak kar yağdığında çocuk gibi sevindiğim doğrudur..

metin

Metin Arolat: İlk kara merhaba der, annemin sıcacık evine İzmir’e uçarım

asena

Asena Tuğal: Onca betonarme yapının içinde tek güzel olan..

 

nurgül

Nurgül Yeşilçay: Biraz abarttık galiba

burcu

Burcu Biricik: Doğal yılbaşı ağacım hazır