•   Temmuz 12, 2015

Yeni ay, yengeç burcunda ne olacak?

Sevdiklerimizi ve ailemizi koruma duyguları daha güçlü bir şekilde ortaya çıkacaktır bu hafta. Yeni ay zamanı, evinizde yarım kalan işlerinizle ilgilenmek, ev almak, satmak için de çok uygun bir zaman…

Bu hafta yeni ay Yengeç Burcu’nda olacağından dolayı, yengeç sembolizmi daha çok çalışacak demektir gökyüzünde. Geçmiş konular, eskiye ait konular, eski kapanmamış defterler, eski anılar, eski dostlar, eski şarkılar, eski filmler, eski yapılar sık sık gündemimizde yer alacak demektir. Duygusal güven ihtiyacının artacağına işaret eder veya evimizde de güvenlik konuları ön plana çıkabilir. Evimize, iş yerimize alarm taktırabiliriz. Modern konular yerine daha geleneksek konular, töreler, ananeler ön plana çıkar bu dönemde. Aile büyükleriyle daha çok zaman geçirebiliriz. Ailemizle daha yakından ilgilenmemiz gerekebilir. Kırılgan, geçmişe daha çok özlem duyar bir halde davranabiliriz. Bir şeyleri biriktirmek, koleksiyon yapmaya başlamak için uygun zamandır. Hatta, birikim yapmak adına para biriktirmeye başlayabilirsiniz bu yeni ay zamanında. Sevdiklerimizi ve ailemizi sahiplenmeliyiz…

 

Koç ve yükseleni Koç:

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Geleceğe yönelik hedefler ve planlar, aile, ev, yerleşim, emlak, aile hayatı, yaşamın kökleri, aile büyükleri yeni ayın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu yeni ay zamanı uzun süredir beklediğiniz hayalini kurduğunuz eve geçmek için fırsat yakalayabilirsiniz, işiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aile içinde geçmişe ait bir takım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir. Bu yeni ay zamanı, ortak bir kararla biri ile eve geçebilir, taşınabilir veya risk alarak ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Aslan ve yükseleni Aslan:

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Bu yeni ay , kontrol dışı gelişen olaylar, gizlilik içinde hareket edilen, gizli düşmanlıklar, hastalıklar, engellenmeler, kısıtlanmalar, dedikodularla ilişkilendirilir. Yeni ay sayesinde bu konuların üzerine ışıklandırılır ve gözle görülür bir hale gelir. Bu yeni ay zamanında hayatınızda gelişen bir takım olaylar kontrolünüzün dışında gerçekleşebilir ki bu özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konular olabilir. Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir. Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artacak.

 

Yay ve yükseleni Yay:

Haftaya Yengeç Burcu’nda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak-verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri vb.. konular bu yeni ayın ana konusu olacaktır. Bu konularla ilgili bilgi-iletişim hızı artabilir. Yeni ay zamanı özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız, harcamalarınızı biraz denetim almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider, dikkat.

 

Boğa ve yükseleni Boğa

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar, her türlü iletişim bu yeni ayın ana konusu olacaktır. Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu yeni ay sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama vb.. konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz.

 

Başak ve yükseleni Başak:

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Sosyal yaşamınız, arkadaşlarınız, iş ile ilgili finansal kazanımlarınız, hayattan ümit ettikleriniz ve beklentileriniz, başkalarından destek beklediğiniz konular üzerinde etkili olacaktır. Yeni ay zamanı hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz.

 

Oğlak ve yükseleni Oğlak

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler yeni ayın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. İlişkiler için tamam mı devam mı sorusuna yanıt aranacağı zamanlar. Kötü giden bir ilişkinizi halledin artık.

 

İkizler ve yükseleni İkizler:

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Finansal konularınızın üstüne adeta projeksiyon tutacak. Özellikle finansal konularla ilgili güzel ve keyifli haberler alabilirsiniz. Yaptığınız, uğraştığınız iş ile ilgili yeni kazanç kapıları, yeni projelerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu yeni ay sizlerin iş yükünü biraz daha arttırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Bu yeni ay sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz. Yalnız, gökyüzünde oluşacak olan T-Kare açı kalıbı yüzünden finansal anlamda dikkat edin.

 

Terazi ve yükselen Terazi:

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. İş hayatı, iş hayatındaki dengeler, kariyerinize yönelik durumlar, yöneticililerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı sağlayacak konular üzerinde etkileyici olacaktır. İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, terfi etmek isteyenler, iş ile ilgili takdir görmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede olacaktır. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili yeni bir takım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun, çok fazla göz önünde olmayın.

 

Kova ve yükseleni Kova:

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. İş ve çalışma ortamı, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutin işler, kişisel gelişim, sağlığınızı ilişkilendiren konular, çok çalışılması gereken durumlar, angarya uğraştırıcı işler bu yeni ay ana konusu içinde yer alacaktır. Bu yeni ay zamanı çalıştığınız iş yerinin yeri veya kurumsal yapısında bir takım değişiklikler meydana gelebilir, bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz. İş yükünüz artabilir, yeni bir takım projeler işler için görevlendirilebilirsiniz. Daha çok çalışacağınız ama çok fazla da takdir göremeyeceğiniz bir süreç olacak bu. Yine sağlıkla ilgili konularda dikkat edin.

 

Yengeç ve yükseleni Yengeç:

Haftaya burcunuzdaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Kişiliğin öne çıkacağı durumlar, sağlığınız, fiziksel görünümünüz, hayatınızda önemli başlangıçlar, girişimler söz konusu olacaktır bu yeni ay zamanında. Bu yeni ayda hem fiziksel hem de zihinsel olarak oldukça dikkat çekici olacaksınız. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek tarzda olabilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya, kontrolü ele geçirmeye, özel hayatınızı belki de düzenleme ve disipline etmek için uygun destekler altında olacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin.

 

Akrep ve yükseleni Akrep:

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon vb.. konular etki altında olacaktır. Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Büyük bir reklam organizasyon, medya, tanıtım projesinde yer alabilirsiniz. Yalnız, gökyüzünde oluşacak olan T-Kare işlerinizi zorlaştıracak.

 

Balık ve yükseleni Balık:

Haftaya Yengeç Burcu’ndaki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Çocuklar, aşk hayatı, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullar, yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobileriniz bu yeni ayın ana konusu içinde yer alacaktır. Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz, yalnızlar için flörtöz etkiler devrede olacak, aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz. Hamilelikle ilgili konularda olumlu destekleyici etkiler devrede olacak. Hamile kalmak için belki de bir uzmandan destek alabileceksiniz. Çocuk sahibi olanlar onların bir sorunu veya problemi ile uğraşmak durumunda kalabilirler.