BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 - Tüm hakları Estetik Yayıncılık A.Ş.’ye aittir.

Astroloji 16:40 3 Mart 2015

Burçların küçük, minik takıntıları…

Her insanın takıntılı olduğu bir obje, alışkanlık, herhangi bir huyu vardır. Peki sizin takıntınız ne? Belki de bu ilginçliğiniz, burcunun bir özelliğidir. İşte burç burç tuhaf özelliklerimiz...

Koç: * Kışın başına şapka, bere takmadan sokağa çıkmaz. * Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. * Araba kullanırken hız yapmaktan kendini alıkoyamaz. * Sinirlendiğinde kafasını bir yere toslamadan duramaz.

Boğa: * Arabaya binsin veya eve girsin mutlaka kapısını kitler. * Onlarca hatta yüzlerce çanta ve cüzdanı vardır ve hepsinin içinde üç beş kuruş mutlaka bulunur. * Parfüm sürmediği bir saat bile yoktur. * Çiçeksiz duramaz. * Kahkülsüz duramazlar. Pembe, yeşil mavi turkuaz takıntıları meşhurdur.

İkizler: * Pencere açmadan bir odada duramaz. * Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. * Cep telefonu olmadan sokağa çıkamaz. * Seyahat takıntısı meşhurdur. * Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz.

Yengeç: * Kadınları rimel sürmeden duramazlar. * Çocukluk oyuncaklarını atamaz, eskiye dair ne varsa saklar. * Pazarlık yapmadan bir malı alamaz. * İşine yarar diye hiçbir şeyi atamaz.

Aslan: * Konuşurken saçıyla oynamadan duramaz. * Her çantasının içinde mutlaka ayna ve de cımbız vardır. * Altın kolye, altın saat, altın yüzük takmayı çok sever. * Marka takıntısı olan burçlardır.

Başak: * Ellerini yıkamak en büyük takıntısıdır. * Parfümsüz sokağa çıkmaz. * Dudaklarını yemek takıntısı vardır. * Canı sıkılmışsa, parmaklarını ritmik olarak bir yere vurarak sıkıntısını dile getirir.

Terazi: * Parfüm takıntısı meşhurdur. * İhtiyacı olsun veya olmasın dışarı çıktı mı bir şeyler almadan eve dönmez. * Her çantasının içinde ayrı bir makyaj malzemesi vardır. * Marka takıntısı ile tanınır. * Oturduğu yerde bacaklarını sürekli titretir.

Akrep: * Cinsellik en büyük takıntısıdır. * Marka takıntısı ile tanınır. * Jöle, sprey takıntıları meşhurdur. * Kadınları ipek çorap, ruj ve iç çamaşırına takıntılıdır.

Yay: * Mavi ve mor renkleri giymeden duramaz. Bu onda takıntı hali almıştır. * Erkekler takım elbiseden nefret eder. Nikâh memurunun önünde bile giymeyi bile reddedebilir. * Küçük ve kapalı alan takıntısı vardır. * Loto, toto, altılı ganyan, milli piyango takıntıları meşhurdur. * Seyahat takıntısı müthiştir.

Oğlak: * Sürekli not alma takıntısı vardır. * Erkekleri top sakal, fular, kol düğmesi ve saat takmadan duramaz. * Alıştığı parfümden başkasını kullanmama takıntısı vardır. * Sürekli bildiği yerlere gitme takıntısı meşhurdur.

Kova: * Maddi durumu ne olursa olsun tek taş yüzük takma takıntısı meşhurdur. * Her türden onlarca marka gözlüğü vardır. * Işıksız duramazlar. * Elektronik malzeme takıntıları meşhurdur.

Balık: * Ayakkabı merakı ünlüdür. Onlarca hatta yüzlerce ayakkabısı vardır. * Volta atma takıntıları vardır. * Bağdaş kurup oturma takıntıları vardır. * Kadınları ojesiz duramazlar. * Çay, kahve içmeden güne adım atamazlar.

Son Dakika Haberleri