BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 - Tüm hakları Estetik Yayıncılık A.Ş.’ye aittir.

Haber 09:47 22 Ocak 2016

Jennifer Lawrence Fidel Castro’nun sevgilisini oynayacak

Jennifer Lawrence yeni filminde Fidel Castro’nun sevgilisi Marita Lorenz’i oynayacak.
‘Joy’ filmi ile ‘En İyi Kadın Oyuncu’ kategorisinde bu sene de Oscar’a aday olan Jennifer Lawrence, yeni filminde Küba’nın devrimci lideri Fidel Castro ile efsane bir aşk yaşamış olan CIA ajanıMarita Lorenz’i canlandıracak.

Yapımcılığını Sony Pictures’ın yapacağı “Düzenbaz” (American Hustle) isimli filmin senaryosu da Eric Warren Singer’ın elinden çıkacak.

 

lorenz

 

MARİTA LORENZ KİMDİR?

Almanya’da Bremen kentinde doğan Marita Lorenz, gemi kaptanı babası ve oyuncu annesi insanları Nazi’lerden kaçırdığı için çocukluğunu toplama kamplarında geçirir. Babasının gemisiyle Küba’ya devrimin hemen sonrasında yaptığı bir yolculukta ise Küba Devrimi’nin önderlerinden Fidel Castro ile tanışır. Birbirlerine aşık olurlar ve Lorenz Fidel’le birlikte Küba’da yaşamaya başlar. Hamile kalmasının ardından, hamileliğinin 6. ayında zorla bebeği alınır. Çocuğunu kaybetmiş ve ölümle pençeleşen bir kadın olarak Küba’yı terk eder ve CIA tarafından kullanılmaya başlanır. CIA ona Fidel’i zehirlemesi için görev verir ve onu Küba’ya gönderir. Ancak Fidel’i çok sevdiğine karar verir ve onu öldüremez.

Son Dakika Haberleri