BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 - Tüm hakları Estetik Yayıncılık A.Ş.’ye aittir.

İconjane 08:05 22 Aralık 2014

Kat kat katlanıyoruz

iconjane-42-2

 

Kışın en sevdiğim stillerinden biri olan kat kat giyinme elbette soğuk havalarda ısınma ihtiyacımızdan doğan bir düzenin stil ile birleştirilmiş hali.

Kat kat giyinme yani “layering”in en güzel yanlarından biri, üst üste giydiğimiz parçaların uyumlu olabileceği gibi son derece farklı yapılarda, renklerde ve desenlerde de olabilecek olması.

iconjane-sli-3

Kat kat giyeceğiniz parçalar için farklı renklerin aynı
tonlarını ya da aynı rengin farklı tonlarını tercih ederek harika bir uyum yakalamanız mümkün…

iconjane-sli-2

Tişört üzerine gömlek, gömleğin üzerine ceket ve hepsinin üzerine kaban giyerek zaten ister istemez dahil olduğumuz bu kat kat giyinme trendini biraz daha farklılaştırmak isterseniz tüm bu parçaları farklı renkler ve desenlerde seçerek işe başlayabilirsiniz.

iconjane-sli-1

GÜNÜN FAVORİSİ

iconjane-42

Malum yüzüklerden ve günümüzdeki popülaritelerinden daha önce bahsetmiştik. Son zamanlarda Yuka Studio’nun tasarladığı doğal taşlı yüzükler vazgeçilmez aksesuvarım oldu. @ojesizgezmeyenlerkulubu adresine yolladığım fotoğraflarıma da renk katan Yuka Studio yüzüğüm bugünün favori listesinde…

 

TAKİP LİSTESİ

Milyonlarca farklı bakış açısından defalarca gördüğümüz New York sokaklarını bir kez de @black_soap’un gözünden görmeyi ihmal etmeyin.

iconjane-takip-listesi-sli

Karanlık ama bir o kadar da net görüntüleri ile bizleri NY sokaklarındaki hayatın içine çeken

@black_soap takip listemde…

Son Dakika Haberleri