BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 - Tüm hakları Estetik Yayıncılık A.Ş.’ye aittir.

Haber 13:33 22 Ocak 2016

Survivor 2016 kadrosunda Eda Akkaya

Eski jimnastikçi, güzel oyuncu Survivor’da!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı ‘Survivor 2016’nın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yavaş yavaş ünlüer takımının da şekillenmesi ile heyecan dorukta. Aralarında Yılmaz Morgül, Tuğba Özay, Yunus Günce ve Yattara gibi isimlerin yer aldığı ünlüler takımına bir sürpriz isim daha katıldı.

edaakkaya

7 Şubat’ta sevenleri ile buluşacak olan Survivor 2016’da nefesler tutuldu. Kadrosu yavaş yavaş şekillenen ünlüler takımına katılacak olan 8 ünlü isim belli oldu. Bugün ise bu ünlüler arasına jimnastikçi Eda Akkaya’da katıldı.

Daha önce ünlüler kadrosunda Yılmaz Morgül, Tuğba Özay, Ebru Öztürk, Nagihan Karadere, Yunus Günce, Eski Trabzonsporlu futbolcu Yattara ve Çağan Atakan Arslan isimleri duyurulmuştu.

Merakla beklenen yeni sezon Survivor programı 7 Şubat Pazar günü Tv8 ekranlarında başlayacak.

Eda Akkaya hakkında…

Eski jimnastikçi ve şimidlerde oyunculuk yapan Eda Akkaya, 18 Kasım 1990 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi. Akkaya Otuzbeşbuçuk Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Genç yaşlarda Jimnastik yapan güzel isim daha sonra oyunculuğa başladı. Eda Akkaya Kahireli Palas dizisinde Zerrin karakterini canlandırdı. Atv’de yayınlanan kaçak dizisinde rol aldı.

Son Dakika Haberleri