BİZİ TAKİP EDİN

© 2016 - Tüm hakları Estetik Yayıncılık A.Ş.’ye aittir.

Haber 13:18 22 Ocak 2016

Wilma horonda maharetli çıktı

Türk seyircisine ‘Öyle bir geçer zaman ki’ dizisiyle kendisini sevdiren Wilma Elles, rol aldığı film için horon öğrendi. Yaklaşık sekiz ay önce ikiz bebeklerini kucağına alan Wilma Elles, şimdilerde vizyona girecek olan filmi Temel ile Dursun İstanbul’danın heyecanını yaşıyor. Çok sayıda usta ismi kadrosunda barındıran filmde Elena karakteriyle izleyeceğimiz güzel oyuncu, bu film için tam bir profesyonel gibi hazırlanmış.

Foto: Bülten - Wilma Elles

Foto: Bülten – Wilma Elles

Bu konuda filmin yönetmeni İhsan Taş’tan da tam not alan Wilma Elles oyunculuğuyla yine göz dolduracak. Yıllar önce Almanya’dan ülkemize gelerek oyunculuğa başlayan ve kendini Türk halkına sevdiren başarılı oyuncu Wilma Elles 5 Şubat’ta vizyona girecek olan “Temel ile Dursun İstanbul’da” filmi için horon oynamayı da öğrendi. Güzel oyuncu Wilma Elles kısa sürede horon oynamayı öğrenerek filmdeki ekip arkadaşlarını şaşırttı.

Foto: Bülten - Wilma Elles

Foto: Bülten – Wilma Elles

Alay Cihan, Tahsin Taşkın, Engin Alkan, Esin Civangil, Metin Yıldırım, Esra Ersoy, Ceyda Ersoy, Metin Keçeci, Alparslan Özmol, Yakup Yavru, Eşref Kolçak, Nuri Alço ve Özlem Savaş gibi oyuncularla aynı projede yer alan güzel oyuncu filmi izlemek için galayı sabırsızlıkla bekliyor.

 

Son Dakika Haberleri